Data dodania: 14-05-2015

Jedna z najlepszych aplikacji pogodowych

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Sprawdziłeś wczoraj prognozę pogody w Internecie, po czym upewniłeś się, oglądając jeszcze pogodynkę w TV. Ma być ciepło, zero wiatru. Słońce i beztroska. Budzisz się rano, przygotowujesz ubranie i dziarskim krokiem idziesz na przystanek autobusowy. Ku Twojemu zdziwieniu wieje tak, że mało nie urwie głowy, a temperatura jest o co najmniej 5 stopni niższa niż zapowiadano? Chciałbyś mieć dostęp do aplikacji, która pokaże Ci prawdziwy informacje na temat tego co dzieje się za oknem? Z pomocą przychodzi Weather Signal.

Weather Signal to aplikacja, dzięki której Twój telefon zacznie działać jak mała, osobista stacja meteorologiczna. Program wykorzystuje możliwości Twojego telefonu lub tabletu, bu zmierzyć temperaturę otoczenia. To jeszcze nie koniec, zamysłem autorów aplikacji było stworzenie sieci społecznościowej, której członkowie udostępniają sobie informacje na temat pogody. Aplikacja posiada widgety dla temperatury, ciśnienia, wilgotności powietrza i wielu innych! Oferuje także tony wykresów, byś mógł porównać sobie jak zmieniały się parametry meteorologiczne w przeciągu ostatnich kilku dni 🙂

Weather Signal posiada wbudowaną mapę, na której pojawiają się znaczniki. Po tapnięciu na jeden z nich widzisz informacje pogodowe z miejsca, w którym jest on umieszczony. Punkty te pokazują lokalizacje innych urządzeń mobilnych, które mają zainstalowaną aplikację. Graficznie, Weather Signal jest dość przejrzysta. Zamieszane może jednak wprowadzić duża ilość opcji dodatkowych. Trzeba także podkreślić, że nie wszystkie smartfony i tablety są przystosowane technologicznie, by mierzyć każdy z dostępnych w programie parametrów.

Weather Signal to aplikacja, którą polecamy każdemu, kto chce mieć pewne i sprawdzone informacje na temat panujących za oknem warunków atmosferycznych. Program skierowany jest raczej do starszych użytkowników – dzieci nie znajdą w nim raczej niczego ciekawego. Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Google Play.

Screeny z aplikacji: