Data dodania: 16-12-2014

Jenga na iPhone

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jenga to jedna z najpopularniejszych towarzyskich gier imprezowych. W wersji klasycznej, mamy do czynienia z dużą ilością drewnianych bloczków ustawionych na sobie tak, by tworzyły równą wieżę. Zadaniem uczestników jest wyciąganie po jednym, wybranym przez nich klocku. Uważaj! Jeśli konstrukcja zawali się podczas wyciągania elementu właśnie przez Ciebie – przegrywasz.

Mobilna Jenga działa na bardzo podobnych zasadach. Ułatwieniem jest, że nie potrzeba do niej stołu, ani stabilnego podłoża. Wystarczy Ci Twój iPhone. Specyfikacja techniczna tego urządzenia pozwala na precyzyjne wyciąganie elementów wieży, gdziekolwiek tylko jesteś! Wystarczy, że masz przy sobie swój telefon i już możesz grać. To doskonałe rozwiązanie na nudę w trakcie podróży, czy zabawę w trakcie domówki!

Jenga posiada kilka trybów rozgrywki. Pierwszym z nich jest tryb klasyczny, który zaczyna się rozbudowanym samouczkiem. Tryb arcade, w którym oprócz samej wysokości wieży liczy się także szybkość wyciągania klocków oraz ich kolory. Możesz dostać dodatkowe punkty, jeśli np. usuniesz pod rząd kilka elementów oznaczonych tą samą barwą. Dostępna jest także opcja rozgrywki dla kilku graczy oraz możliwość gry online.

Jenga została wykonana z niezwykła dbałością, jeśli chodzi o szczegóły graficzne. Na ekranie widzimy ładny obraz 3D, bardzo precyzyjnie widać wyciągane klocki, a animacje są dopracowane. W Jengę możesz grać sam lub z przyjaciółmi. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, możesz porównać swój wynik z osiągnięciami zawodników z całego świata! Grając w trybie wieloosobowym – zadbaj o to, by nie zburzyć wieży zanim nie zrobi tego Twój przeciwnik!

Gra dostępna jest zarówno na iPhone, jak i iPad, od niedawna – za darmo 🙂 Polecamy ją jako wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny, bądź miły przerywnik imprezy w gronie przyjaciół.

Screeny z gry:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)