Data dodania: 20-10-2014

Kaspersky ochroni Twoje poufne dane

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Kaspersky Safe Browser to bezpłatna aplikacja na urządzenia działające na systemie iOS. Jej głównym zadaniem jest umożliwianie bezpiecznego przeglądania Internetu na iPhone i iPad.

Jak wszyscy użytkownicy Internetu, także osoby posiadające urządzenia takie jak iPhone i iPad mogą stać się ofiarami hakerów oraz organizacji, które żyją ze sprzedaży poufnych danych. Jedną z najczęstszych metod wyłudzania informacji od użytkowników jest phishing, który polega na fałszowaniu stron www, w taki sposób, by wzbudzały zaufanie internautów. Na stronach tych często znajdują się formularze, w których ofiara proszona jest o wpisanie informacji potrzebnych w procesie logowania do osobistych kont w aplikacjach i serwisach www.

Wpisujesz na niezaufanych stronach swoje dane, na przykład login, hasła i Apple ID? Czy wiesz, że jesteś narażony na takie zagrożenia jak kradzież pieniędzy z kont bankowych zintegrowanych z Twoim urządzeniem mobilnym oraz dokonywanie transakcji w Twoim imieniu? Jeśli na pierwsze z pytań odpowiedziałeś twierdząco, opisywana aplikacja jest czymś, co jak najszybciej powinno znaleźć się w Twoim iPhonie. Odpowiedzią na phishing jest Kaspersky Safe Browser, który filtruje strony internetowe względem ustalonych kryteriów, automatycznie blokując te, których treść zostanie rozpoznana jako niebezpieczna dla użytkowników.

Kaspersky Safe Browser umożliwia automatyczne blokowanie stron pornograficznych, treści zawierających przemoc , stron o narkotykach, broni, nielegalnym oprogramowaniu oraz wiele innych (dostępnych jest aż 17 kategorii filtrowania). Jest to bardzo przydatna przeglądarka dla wszystkich osób, których dzieci używają iPhone. Instalując ją masz pewność, że Twoje dziecko nie będzie przeglądało serwisów, których tematyka może mu w jakikolwiek sposób zagrażać lub nakłonić do niebezpiecznych zachowań.

Zainstaluj już dziś Kaspersky Safe Browser i ciesz się bezpiecznym Internetem!

Screeny z aplikacji