Data dodania: 04-03-2015

Aplikacja do tworzenia prezentacji

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, w której musiałeś przed ważnym spotkaniem na bieżąco poprawić prezentację? Albo Twój komputer akurat odmówił posłuszeństwa, a szef chciał od Ciebie dokument „na wczoraj”? Czasem masz do dyspozycji tylko swojego iPhone albo iPada. Apple wychodzi naprzeciw takim problemom proponując bardzo ciekawą aplikację, idealną do tworzenia i edycji prezentacji na urządzeniach mobilnych – Keynote.

Keynote jest naszym zdaniem najlepszą z aplikacji pakietu iWork. Program jest naprawdę profesjonalnym narzędziem do tworzenia prezentacji i posiada wiele opcji pozwalających na umieszczanie w nich animacji oraz różnego rodzaju efektów graficznych. Projekty robione w Keynote są niezwykle profesjonalne, ani trochę nie wyglądają jak niektóre szablony tworzone w PowerPoint. Interfejs jest bardzo prosty, elementy dobrze widoczne, a sposób edycji tekstu i bloczków z grafikami –intuicyjny. Aplikacja połączona jest z iCloud, więc nie musisz się martwić, że Twoje dokumenty przepadną gdzieś bez śladu. Dostępna jest wersja w języku polskim.

Keynote pozwala również na zaimportowanie prezentacji przygotowanych w narzędziach Microsoft Office oraz ich edycję. Jeśli zaczynasz jednak od pustej strony, możesz wybrać jeden z 30 przygotowanych specjalnie szablonów, dostosowanych do różnych okazji. Zmiana ich części składowych jest bardzo prosta, wszystko odbywa się poprzez przeciąganie i upuszczanie elementów.

Keynote to wszechstronne narzędzie do tworzenia prezentacji, które na pewno przyda Ci się w pracy. Naszym zdaniem jest to „must have” dla posiadaczy urządzeń mobilnych działających na systemie iOS.

 Screeny z aplikacji: