Data dodania: 21-07-2015

Kieszonkowy skaner

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zdarzyło Ci się kiedyś, że nie mogłem znaleźć instrukcji do TV jak była potrzebna ? A może do reklamacji potrzebowałeś paragonu czy dokumentu gwarancji do serwisu i nigdzie nie mogłeś ich znaleźć ? Na pewno wielu z nas przeżyło podobne sytuacje, obiecując sobie, że w przyszłości to już na pewno będę trzymał większy porządek w papierach. Tak jasne, spokój może i był, ale tylko do następnej podobnej sytuacji J W tym miejscu My scans wydaje się być lekiem na całe zło.
My Scans to mobilny skaner i organizator dokumentów dla Androida i rodziny iOS (iphone i ipad). Aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w użyciu. Przez cały proces tworzenia skanu, użytkownik ma wrażenie, że jest prowadzony za rękę, a cały proces na tyle liniowy, że trudno się pogubić.

Skanowanie rozpoczynamy od zrobienia zdjęcia dokumentu, który chcemy zdigitalizować. My Scans wyposażony jest w automatyczne wykrywanie krawędzie dokumentu, robi to jednak bardzo umownie i niedokładnie. Twórcy na szczęście przewidzieli taką sytuację i udostępnili również możliwość ręcznej korekty, dzięki czemu docelowy skan będzie zawierał jedynie właściwy dokument, bez żadnych zbędnych elementów tła. Dokument może zostać zapisany do pdf’a w oryginale, w odcieniach szarości, czarno-biały, lub z automatyczna korektą tonalną. Jeżeli zeskanowany dokument zawiera więcej niż jedną stronę, dla każdego kolejnej procedurę musimy powtórzyć, a potem całość zapisać jako jednego pdfa. Na koniec stworzone skany, możemy skatalogować, co w przyszłości na pewno ułatwi ich odnalezienie. Tadaaaaa.

Od tej pory zatem koniec z przechowywanie instrukcji, ważnych dokumentów i tych mniej ważnych w bliżej nieokreślonych miejscach w domu. Wszystko co powinno być zarchiwizowane możesz przechowywać zawsze pod ręką w swoim smartfonie czy tablecie. I to wszystko za darmo, na Androida i iphone’a, a nawet ipada.

Screeny z aplikacji