Data dodania: 25-05-2015

Kreskówkowe celebrity splash

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Niedawno na antenie Polsatu mieliśmy okazję oglądać show z celebrytami skaczącymi do wody. Pomimo, że chyba większość kojarzy tytuł „Celebirty splash”, to trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie rozpalił on umysłów i nie stał się tematem numer jeden Polaków. Jeżeli ktoś już zająknął się w tej kwestii, to najczęściej były to kpiny i naigrywanie się. Nie jestem w te kwestii odosobniony i gdyby nie fakt, że High Dive rozbłysło ostatnio na listach przebojów na zachodzie nie zwróciłbym uwagi na ten tytuł.

High Dive jest bardzo prostą grą. Często w prostocie tkwi recepta na sukces. Jest szereg prostych gier do których chętnie wracamy, aby zabić czas czy odprężyć się w wolnej chwili. Z takim nastawieniem sięgnąłem po High Dive.

Niestety tytuł mocno rozczarowuje, okazuje się, że czasami fabuła jest chyba zbyt prosta, a może po prostu niedopracowana w szczegółach ? W High Dive wcielasz się w postać Waltera, miło dla oka narysowanego bohatera, który jak twierdzą twórcy, lubi skakać do wody. Grafika to chyba najmocniejsza strona gry. Kreskówkowy styl i mocno ograniczona liczba kolorów tworzą klimat, który na pewno może się podobać. Całość dopełnia dobrze dobrany, dość oszczędny podkład muzyczny.

Fabuła gry jest banalnie prosta, a Twoim jedynym zadaniem jest oddanie skoku do wody, tak aby po drodze nie zderzyć się z przelatującym ptakiem. Po udanym skoku, trampolina z której skaczesz jest podnoszona o kolejne metry, a Twój skok siłą rzeczy staje się dłuższy i po drodze do wody masz więcej ptaków do ominięcia. W każdej rozgrywce masz 3 podejścia. Jeżeli skacząc trzykrotnie trafisz w przeszkodę, musisz zaczynać od nowa. Koniec historii. W High Dive zabrakło pierwiastka grywalności i zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tytułem.

Jeżeli sam chciałbyś się przekonać, czy Tobie jednak High Dive przypadnie do gustu, możesz to zrobić całkowicie za darmo. High dive dostępne jest jedynie platformę iOS.

Screeny z gry High Dive