Data dodania: 29-08-2014

Latarka, która jest zawsze pod ręką

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Istnieje wiele aplikacji-latarek (flashlight), dlaczego wybrać właśnie tę? Latarka LED HD Flashlight jest aplikacją zaprojektowaną w prosty sposób. Jedną z cech, które zdecydowanie stawiają tę aplikację na liście godnych polecenia jest brak dodatkowych opcji, które wpływały by na odbiór jej funkcji. Nie posiada natrętnych reklam, robi dokładnie to, do czego została zaprojektowana. Jest również darmowa, wykorzystuje zintegrowaną z urządzeniami przenośnymi latarkę Flashlight. Jedna z jej głównych cech to wykorzystanie Twojego wyświetlacza jako źródła światła. Dzięki tej aplikacji zyskujemy dwa miejsca emitujące światło, jedno z tyłu urządzenia i drugie, kolorowe – od strony ekranu. Podczas instalacji na Twoim pulpicie automatycznie pojawia się widget pozwalający na uruchomienie latarki zaledwie jednym gestem.

Po wejściu do aplikacji widoczny jest mały okrąg z paletą barw. Dotykając go możesz wybrać kolor, który będzie miał wpływ na wygląd światła emitowanego przez ekran urządzenia mobilnego. Bardzo przydatną cechą jest, że gdy uruchomisz latarkę, możesz zablokować ekran, a LED i tak pozostaje włączony. Zapobiega to przypadkowemu wchodzeniu do innych aplikacji podczas korzystania z latarki.

Producent zapewnia, że latarka działa na większości telefonów, również takich, na których nie działają inne tego typu aplikacje. Są to na przykład: Droid Bionic, X2, Motorola RAZR, Sony Xperia Arc, HTC Wildfire, LG Optimus Black/3D/Ally, Motorola Defy, Milestone, Samsung Galaxy Nexus, SHARP i wiele innych.

Wysiadły korki, a Ty nie możesz znaleźć kluczy? Jesteś w podróży i zapomniałeś wziąć ze sobą latarkę, a może po prostu nie chcesz budzić innych domowników zapalając światło? Codziennie znajdujemy się w wielu sytuacjach, w których użycie tego gadżetu staje się bardzo pomocne, a nawet niezbędne. LED HD Flashlight jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą zawsze mieć latarkę w zasięgu ręki – wbudowaną w telefon lub tablet.

Latarka LED HD Flashlight jest darmową aplikacją na urządzenia działające na systemie Android.

Screeny z aplikacji