Data dodania: 20-06-2012

Leme Leme – nowy Instagram?

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Leme Leme to aplikacja, dzięki której nawet najzwyklejsze zdjęcie nabierze zupełnie nowego charakteru. Jest to doskonała alternatywa, dostępna na iPhone, dla popularnego wśród maniaków Apple’a Instagramu. Efekty i nakładki proponowane przez twórców Leme Leme zaczynają więc być coraz bardziej cenione wśród użytkowników.
Leme Leme oferuje kilkanaście motywów kolorystycznych oraz motyw oryginalny – niemodyfikowalny. Użytkownik może edytować zdjęcie ze swojej biblioteki lub zrobić nowe także za pomocą aplikacji.
Po naniesieniu na zdjęcie efektu, można jeszcze opcjonalnie dodać jedną z kilku ramek, a na koniec udostępnić swoje dzieło na jednym z popularnych serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter, Tumblr, Flickr). Leme Leme pozwala także na dodawanie znaczników i lokalizacji do każdego edytowanego zdjęcia.
Dodatkowo aplikacja oferuje użytkownikowi dostęp do zdjęć zarówno swoich jak i robionych przez ludzi na całym świecie oraz możliwość sortowania ich według miast czy kategorii. Oprócz tego za pośrednictwem Leme Leme możemy wyszukać znajomych korzystających z aplikacji oraz rekomendować ich profile do śledzenia.
Dzięki Leme Leme każdy może stworzyć swoje wyjątkowe zdjęcie i podzielić się nim z całą społecznością, nawet jeśli nie posiada pożądanego przez komórkowych fotografów Instagramu.
Program jest dostępny zarówno w wersji podstawowej jak i płatnej, do samej edycji zdjęć nie jest potrzebny dostęp do Internetu.

Chcesz pobrać? Darmowa aplikacja do pobrania na iPhone – kliknij aby przejść do App Store