Data dodania: 27-10-2014

#1 wśród mobilnych list zakupów!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Listonic to darmowa aplikacja na systemy Android i iOS, która pomoże Ci w robieniu codziennych zakupów! Nie musisz się rejestrować, wystarczy że pobierzesz program z jednego ze sklepów i od razu możesz zacząć tworzyć listy produktów!

Listonic to jedyna taka aplikacja, która dostosowana jest do aktualnych cen i promocji w polskich sklepach. Wbudowany moduł pozwoli Ci na przeglądanie aktualnych okazji cenowych w „gazetkach” hipermarketów oraz wybór najczęściej kupowanych przez klientów produktów.

Co więcej oferuje mobilna lista zakupów Listonic?

  • Szybki i wygodny dostęp do Twoich list z poziomu aplikacji lub na http://listonic.com.
  • Zarejestruj się i synchronizuj listy z serwerem, by móc ich używać na każdym urządzeniu mobilnym!
  • Program sam posegreguje produkty z tej samej kategorii na Twojej liście, nie będziesz musiał wracać 3 razy do jednej części sklepu, bo „czegoś zapomniałeś” ;).
  • Możesz udostępniać swoje listy rodzinie i znajomym!
  • Aplikacja posiada skaner kodów kreskowych. Gdy zeskanujesz konkretny produkt, wyświetli Ci jego cenę i właściwości!
  • Dzięki wbudowanej bazie najczęściej wybieranych produktów, tworzenie nowych list będzie szybkie i jeszcze prostsze.

Aplikacja Listonic jest zsynchronizowana z wtyczkami na wielu blogach kulinarnych oraz portalach. Pozwala to na „ściągnięcie” do aplikacji produktów potrzebnych do przygotowania wybranego dania, za pomocą zaledwie jednego dotknięcia palca czy kliknięcia myszki! Program oferuje Ci także podpowiedzi dotyczące rzeczy, które znajdują się na Twojej liście! Najczęściej są to ciekawostki dotyczące przechowywania lub wykorzystania danego przedmiotu w alternatywny sposób. Jeśli pozwolisz aplikacji na korzystanie z informacji na temat Twojej lokalizacji, będziesz mieć dostęp do mapy najbliższych sklepów i ich aktualnych promocji cenowych!

Listonic zdobył wiele nagród, między innymi: zwycięstwo w Generation Mobile 2012 w kategorii Polska Aplikacja Android oraz w TNW Awards Polska 2013 w kategorii Mobile. Polecamy go każdej osobie, która chce usprawnić swój pobyt w sklepie oraz dokonywać mądrych zakupów.

Screeny z aplikacji