Data dodania: 20-07-2015

Lotnicze akcje ratownicze

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Marzyłeś o zawodzie policjanta, ratownika czy pilota za młodu ? Lubisz symulacje lotnicze, a jednocześnie pielęgnujesz w sobie pierwiastek dobrego bohatera ratującego świat z opałów ? Może chciałbyś spróbować swoich sił w kierowaniu dronem, ale masz wątpliwości czy na pewno jesteś w stanie zapanować nad jakimkolwiek obiektem latającym ? Jeżeli odpowiedziałeś na 1 z 3 pytań pozytywnie, tudzież na 2 z 3, albo nawet na 3 z 3, to powinieneś zainteresować się 911 City Rescue Helicopter 3D.

W grze wcielasz się w rolę pilota śmigłowca, który wraz z załogą ratunkową musi zmierzysz się ze zróżnicowanymi akcjami ratunkowymi. Przyjdzie Ci ratować ofiary wypadków samochodowych i lotniczych, kradzieży i pożarów. Symulator zawiera 12 poziomów, a w każdym z nich inne wyzwanie, z którym musisz sobie poradzić w ograniczonym czasie. Zanim będziesz jednak w stanie się z nimi zmierzyć, masz do dyspozycji tryb treningowym. Latając swobodnie nad miastem poznasz prawidła i specyfikę kierowania helikopterem. O ile lot nie stanowi wielkiego wyzwania o tyle skuteczne lądowanie wymaga już pewnych umiejętności. Całą akcję możesz śledzić z wykorzystaniem jednej z dwóch dostępnych kamer.

Grafika nie powala na kolana i gracze oczekujący jakość HD z bardzo realistycznym odwzorowaniem szczegółów będą zawiedzeni. Oprawę można jednak uznać za poprawną i jej jakość, pomimo pewnych niedociągnięć, na pewno nie odbiera przyjemności z rozgrywki.

Nie ma czasu do stracenia, ściągaj grę i ratuj. Twórcy postanowili udostępnić 911 City Rescue Helicopter 3D wszystkim użytkownikom iOS i Androida bez żadnych opłat.

Screeny z gry