Data dodania: 20-06-2012

Lucky Coins

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lucky Coins to gra na iPhone ze stajni Donut Games przypominająca do złudzenia popularnego Pinballa. Zadaniem gracza jest zebranie jak największej ilości punktów, które ukryte są w żetonach lub stałych elementach planszy, od których nieustannie odbija się kulka – niekwestionowana postać numer jeden w grze. W zależności od ilości zdobytych punktów, plansza może być zakończona z wynikiem od jednej do trzech gwiazdek. Gracz ma możliwość operowania kulką tylko w momencie startu gry lub przypadkowego wpadnięcia kulki w specjalny otwór. Tylko wtedy można ponownie nakierować ją tak, aby wystrzelona zebrała jak największą ilość punktów.
Lucky Coins potrafi naprawdę uzależnić, na użytkownika czeka aż 30 plansz, a ambicja nie pozwoli nam zakończyć żadnej z wynikiem innym niż maksymalne trzy gwiazdki. Plansze mają zróżnicowany poziom trudności i są wzbogacane o kolejne pomysłowe rozwiązania. Oprócz trybu zwykłego pokonywania kolejnych plansz można wybrać także grę na punkty, w której należy zdobyć jak największą liczbę żetonów przechodząc przez pięć kolejnych plansz specjalnie przygotowanych przez ekipę Donut Games dla trybu „Arcade Mode”.
Gra jest utrzymana w typowej dla Donut Games konwencji i dość prostej grafice, jednoznacznie kojarzącej się wszystkim użytkownikom z dobrą i wciągającą zabawą.
Lucky Coins to całkowicie bezpłatna aplikacja, której używanie nie wymaga stałego połączenia z Internetem, dostępna zarówno na Androida jak i na iPhonea.

Gra do pobrania na iPhone – kliknij aby przejść do App Store