Data dodania: 19-09-2014

Masz ochotę na flirt?

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Umawianie się na randki za pomocą Internetu już od dłuższego czasu jest popularnym sposobem nawiązywania znajomości. Tinder (pol. „rozpałka”) to darmowa aplikacja ułatwiająca poznawanie nowych ludzi. Jest połączona z Twoim kontem na Facebooku, importuje z niego tylko publiczne informacje (imię, wiek, wspólnych znajomych oraz zainteresowania) i na ich podstawie tworzy Twój mini-profil. Oczywiście, możesz je edytować lub dodawać nowe rzeczy, takie jak zdjęcia i swój krótki opis. Aplikacja nie publikuje żadnej z tych informacji na Facebooku.

Działanie samej aplikacji jest banalnie proste. Możesz samodzielnie określić, kogo szukasz: kobiet, mężczyzn lub obu płci. Za pomocą łatwego w obsłudze slidera wybierasz przedział wiekowy oraz odległość, w jakiej ma znajdować się proponowana Ci osoba. Maksymalnie może to być 161 kilometrów. Gdy określisz już wszystkie parametry, zaczyna się zabawa! Aplikacja sama proponuje osoby pasujące do Twoich kryteriów. Pod każdym ze zdjęć masz 3 opcje przedstawione jako okrągłe przyciski. Możesz polubić kogoś dotykając serca, odrzucić krzyżykiem lub wcisnąć środkowy przycisk i poznać więcej informacji na temat proponowanej osoby.Wyboru można dokonać również poprzez przesunięcie zdjęcia w lewo (gdy dana osoba Cię się nie podoba) lub w prawo (akceptacja).

Tinder jest dobrze przemyślaną aplikacją, jeśli chodzi o przełamanie bariery wstydu przed „podrywaniem” drugiej osoby. Jeśli „polubisz” czyjś profil, dana osoba nie widzi Twojej akcji dopóki sama nie wykona identycznego wyboru względem Ciebie. Dopiero jeśli oboje wyrazicie sobą zainteresowanie, pojawi się komunikat o tym, że do siebie pasujecie, a następnie opcja nawiązania bliższego kontaktu, czyli „porozmawiaj ze swoją parą”.

Tinder posiada także zakładkę „momenty”. Jej działanie polega na tym, że możesz wysłać do wszystkich osób z którymi zostałeś „sparowany” swoje zdjęcie z krótkim tekstem lub rysunkowym komentarzem. Zdjęcie to dostępne jest do podglądu tylko 24 godziny. Jeśli któraś z osób je polubi, pojawi się powiadomienie o możliwości wysłania wiadomości. Znalezienie partnera do flirtu jeszcze nigdy nie było tak proste!

Aplikację Tinder polecamy wszystkim osobom, które mają ochotę na flirt lub szukają kogoś, z kim można pójść na randkę. Jest niezwykle prosta, a mechanizm doboru „w pary” jest naprawdę dobrze opracowany. Ze względu na randkowy charakter polecamy ją osobom pełnoletnim.

Tinder jest aplikacją dla urządzeń mobilnych działających na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji