Data dodania: 06-10-2014

Masz ochotę pozwiedzać?

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

E-podróżnik.pl jest oficjalną aplikacją serwisu internetowego o tej samej nazwie i pozwala na sprawdzenie rozkładów jazdy ponad 600 polskich przewoźników. Co go różni od innych aplikacji tego typu? Przede wszystkim program potrafi połączyć komunikację miejską z międzymiastową i międzynarodową!

Rozkłady jazdy pociągów, komunikacji miejskiej i autobusów w jednej aplikacji. Czego chcieć więcej! E-podróżnik pozwala Ci nie tylko na sprawdzenie rozkładów, ale również na kupno biletów! Aplikacja posiada wszystkie funkcjonalności, które znajdziemy w serwisie www.e-podroznik.pl, na przykład zapisywanie ulubionych tras i podgląd tabliczek przystanków.

E-podróżnik daje Ci możliwość wyszukiwania połączeń w trybie door-to-door, czyli od adresu do adresu. Nie musisz jako miejsca docelowego wybierać przystanku komunikacji miejskiej. Aplikacja sama pokaże Ci ten, który jest dla Ciebie najdogodniejszy!

Nie musisz posiadać konta w serwisie, by korzystać z tej aplikacji, ale jeśli zdecydujesz się na jego założenie, będziesz mieć możliwość synchronizacji swoich tras pomiędzy urządzeniami na których zainstalujesz aplikację.

Polecamy e-podróżnik.pl również ze względu na to, że posiada bazę około 300 przewoźników w krajach takich jak Czechy i Niemcy. Chcesz wybrać się na krótki wypad za granicę? A może po prostu masz ochotę zwiedzić inne miasto? Ta aplikacja jest dla Ciebie!

E-podróżnik.pl to aplikacja przeznaczona dla urządzenia działające na platformie Android.

Screeny z aplikacji