Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

TuneIn Radio to aplikacja mobilna umożliwiająca odtwarzanie radia w trybie online. Znajdziesz w niej ponad 70 000 stacji radiowych oraz 2 000 000 podcastów, koncerty i audycje rozrywkowe na iPhone’ie oraz iPadzie, wszystko za darmo i emitowane w czasie rzeczywistym!

Słuchaj czego tylko chcesz dzięki TuneIn Radio! Interesujesz się sportem, a może chcesz dowiedzieć się co dziś działo się na świecie? Te wszystkie informacje emitowane są w radiu! Aplikacja oferuje także kanały ze skeczami, transmisjami live z wydarzeń muzycznych, podcasty i oczywiście tysiące stacji muzycznych o różnej tematyce!

Dzięki TuneIn Radio:

  • za darmo posłuchasz wielu tematycznych stacji radiowych – od toplist z lat 60-tych do najnowszych hitów dyskotekowych,
  • odkryjesz nowych utalentowanych artystów i zawsze będziesz na czasie,
  • możesz śledzić karierę muzyczną swoich ulubionych zespołów oraz jako pierwszy słuchać ich piosenek,
  • podzielisz się swoimi muzycznymi znaleziskami ze znajomymi!

TuneIn Radio jest w pełni zintegrowany z serwisem www.tunein.com, synchronizując aplikację ze stroną będziesz mieć możliwość wyeksportowania wszystkich swoich danych na wersję mobilną! Dzięki temu uzyskasz dostęp do swoich ulubionych stacji i artystów, gdziekolwiek jesteś! Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu.

Aplikację polecamy wszystkim fanom muzyki oraz osobom, które lubią być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi i aktualnościami ze świata. Jest przejrzysta graficznie, a jej obsługa nie powinna sprawić trudności nawet niedoświadczonym użytkownikom.

TuneIn Radio jest aplikacją dla urządzeń mobilnych działających na platformach Android i iOS.

Screeny z aplikacji