Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

mobileMPK (mMPK) jest mobilnym rozkładem jazdy komunikacji miejskiej, stworzonym by ułatwić podróżowanie po ponad 50 największych miastach Polski. Jako pierwsza aplikacja tego typu pozwala pobrać mapę całego miasta na telefon komórkowy by później korzysta z niej w trybie offline. Po zainstalowaniu rozkładu jazdy, aplikacja nie potrzebuje połączenia z Internetem, by zaplanować naszą trasę.

Program pozwala precyzyjnie określić najbardziej optymalną drogę pomiędzy wybranymi miejscami. Cały odcinek zaznaczony jest na czytelnej mapie, widać na niej również poszczególne przystanki. Rozbudowane menu umożliwia Ci dodatkowo określenie wielu parametrów dotyczących Twojej trasy. Możesz wybrać minimalny czas oraz ilość przesiadek, linie, które chciałbyś wykluczyć oraz wiele innych. Jeśli podróżujesz często na danej trasie – zapisz ją jako ulubioną, a uzyskasz możliwość jej szybkiego podglądu. To samo tyczy się przystanków. Zakładka ulubione jest niezwykle prosta w obsłudze – dostęp do niej ogranicza się do zaledwie jednego tapnięcia w panelu głównym!

Aplikacja posiada także płatną wersję pro z widgetami, w których możemy zapisać dane swoich ulubionych linii, przystanków oraz połączeń, by mieć do nich dostęp z płaszczyzny pulpitu telefonu. W wersji tej możemy też wysłać listę ulubionych na serwer, w celu uzyskania do niej dostępu z innych urządzeń. Jest także pozbawiona reklam. O ile dodawanie własnych rozkładów i połączeń nie jest na tyle interesujące, byśmy byli skłonni za to płacić, to widget z wybranymi przystankami na jednym z pulpitów oraz synchronizacja naszych ulubionych tras z serwerem brzmią zachęcająco. Wersja pro jest dostępna w cenie 1,67 zł za miesiąc.

mobileMPK jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto korzysta z usług komunikacji miejskiej. Zwiedzasz miasto, spieszysz się do pracy, a może randkę? Korzystając z tej aplikacji już nigdy nie będziesz musiał pytać przechodniów o drogę!

90% funkcjonalności mieści się w darmowej wersji aplikacji dostępnej na platformę Android.

Screeny z aplikacji