Data dodania: 20-06-2012

Mobilna aplikacja Facebook’a

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dzięki aplikacji będącej mobilną wersją najpopularniejszego serwisu społecznościowego Facebook, teraz każdy może być online, komentować, pisać posty i uczestniczyć w życiu innych użytkowników przez całą dobę. Facebook, jako aplikacja daje nam możliwość przesłania zdjęcia zrobionego w telefonie i oznaczenie na nim znajomych już po kilku sekundach a także oferuje popularną funkcję „check in” w sklepie, klubie czy restauracji, w której akurat przebywamy. Oczywiście aplikacja dostępna jest na prawie wszystkie mobilne systemy operacyjne, w tym na Androida i iOS.
Mając przy sobie Facebooka w każdej sytuacji, nie umknie nam już żaden szczegół z dnia naszych znajomych, nie pozwolimy także, aby znajomi zapomnieli o nas chociaż na chwilę.
Facebook wyśle nam powiadomienie w momencie otrzymania nowej wiadomości, czy powiadomienia umożliwiając natychmiastową reakcję, a wszystko to dosłownie w zasięgu jednej ręki, na ekranie smartphona.
Aplikacja jest dostępna zarówno na Androida jak i na iPhonea, korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne, jednak wymaga stałego połączenia z Internetem.

Jeśli jeszcze nie posiadasz – nie ma na co czekać. Tutaj możesz pobrać apkę: