Data dodania: 05-12-2014

Mobilna FIFA 15

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

FIFA 15 Ultimate Team dość niedawno zagościła w sklepach z aplikacjami popularnych platform takich jak iOS i Android. Jest to mobilna wersja kolejnego tytułu od EA Sports i nie lada gratka dla każdego fana piłki nożnej.

FIFA 15 pozwala na korzystanie z 6 trybów gry. Najbardziej popularnym jest zapewne Quick Match, ale inne, takie jak turnieje i rozgrywki ligowe też dostarczają wiele emocji. Gdy zaczynasz grę, program sugeruje Ci rozegranie meczu towarzyskiego. W pierwszych krokach towarzyszy Ci samouczek, który dokładnie opisuje wszystkie możliwe ruchy na boisku. Sterowanie nie należy do tych z grupy banalnie prostych, ale bardzo łatwo się go nauczyć. Są dwie sytuacje, w których możemy wykonać kilka akcji. W pierwszej z nich, gdy zawodnik ma piłkę, możesz podać do innego gracza, wykonać strzał lub biec sprintem. Gdy posiadają ją przeciwnicy, dostępne są opcje: przechwycenie piłki, wślizg i zmiana zawodnika. Możesz także dokonać zmiany za pomocą tapnięcia.

FIFA 15 Ultimate Team bardzo dobrze wykorzystuje możliwości urządzeń z ekranami dotykowymi. W prosty sposób, za pomocą dotyku możesz zmienić tryb gry. Dostępne są opcje: defensywna, agresywna i neutralna, a za pomocą szybkiego ruchu palcem wykonasz mocny strzał. Musisz mieć jednak na uwadze, że tego typu atak nie jest bardzo precyzyjny.

Gra oferuje nam rozbudowany system kart, które możesz zdobywać w trakcie rozgrywki lub kupić za prawdziwe pieniądze. Karty obejmują nie tylko zawodników, ale także personel, treningi i stroje. Gdy wejdziesz w ich posiadanie, Twoja drużyna otrzyma specjalne bonusy.

FIFA 15 Ultimate Team oferuje nie tylko tryb gry, w której Twoim przeciwnikiem jest komputer! W rozgrywkach ligowych możesz zmierzyć się również z innymi graczami z całego świata! Bądź najlepszym menedżerem i doprowadź swoją drużynę prosto do finału mistrzostw!

Screeny z gry