Data dodania: 16-02-2015

Mobilna folia bąbelkowa

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Stres jest naszym towarzyszem od najmłodszych lat. Najpierw stresujemy się klasówkami w szkole, pierwszymi miłościami, następnie egzaminami na studiach i pierwszą pracą. Z kolei odstresowujemy się na różne sposoby – jednym pomaga sport, innym rozmowa z przyjaciółmi, czy zjedzenie czegoś smacznego. Wszystkie te rzeczy wiążą się jednak zazwyczaj z wyjściem w jakieś miejsce lub wydawaniem pieniędzy 😉 Bubble TapTap to opcja, która nie dość, że jest darmowa, to na dodatek ukoi Twoje nerwy nawet podczas stania w kolejce w sklepie czy oglądania TV.

Czym jest Bubble TapTap? W skrócie to mobilna wersja folii bąbelkowej, którą możesz mieć zawsze pod ręką – na swoim tablecie lub smartfonie. Gra jest darmowa i z łatwością pobierzesz ją ze sklepu z aplikacjami na iPhone i iPad.

Nic nie potrafi tak bardzo uspokoić jak dźwięk pykającej folii bąbelkowej 🙂 A do tego, w Bubble TapTap, bardzo trudno jest „wypykać” wszystkie oczka. Przebijasz bąbelki za pomocą pojedynczego tapnięcia, po jakimś czasie odnawiają się one jednak, byś mógł ponownie je rozgnieść. Za każdą pękniętą kuleczkę otrzymujesz punkty. Mierzony jest także czas w którym rozgniatasz oczka folii. Możesz oddawać się odprężającemu zajęciu powoli lub naciskać jak szalony zdobywając punkty – wybór należy do Ciebie. Jedno jest pewne – stres zniknie w kilka chwil 🙂

Bubble TapTap to bardzo prosta i przyjemna gra, którą możemy polecić każdej zestresowanej osobie. Nawet jeśli jesteś wesołym człowiekiem, myślimy, że rozgniatanie bąbelków sprawi Ci nie lada przyjemność 😉 Gra nie ma ograniczeń wiekowych i jest dostępna bezpłatnie na urządzenia mobilne działające na systemie iOS.

Screeny z gry: