Data dodania: 22-07-2015

Mobilny manager piłkarski

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zawsze chciałeś poczuć sie jak JoséMourinho, ale jakoś nigdy nie miałeś okazji pojechać do Portugalii? 😉 Kairosoft Co. spełni Twoje marzenia z dzieciństwa i pozwoli Ci (na więcej niż jeden dzień!) stać sie prawdziwym trenerem i managerem piłkarskim!

Pocket League Sory 2 to kolejna część gry, która podbiła serca użytkowników urządzeń mobilnych działających na systemie Android. Zaczynasz w niej jako właściciel amatorskiej drużyny piłkarskiej, która dopiero stawia pierwsze kroki w lidze. Kilku fanów, zabłocone boisko i niewykwalifikowani piłkarze – to Twój “dobry początek”. Jednak nie ma się co zniechęcać! Mali piłkarze całkiem sprawnie grają, potrafią wykonywać celne kopnięcia i emocjonujące wślizgi! Wygrywaj mecze i zatrudniaj jeszcze lepszych sportowców, rozwijaj infrastrukturę, by przenieść się w końcu na ogromny stadion! Tylko od Twojej cierpliwości i zapału zależy czego dokonasz i co osiągniesz 🙂

Pocket League Story 2 graficznie wygląda jak produkcje z lat 90-tych. Dlatego też, bez obaw – gra na pewno “pójdzie” na Twoim urządzeniu mobilnym 😉 Elementy są wykonane dość starannie, a mali piłkarze wyglądają uroczo. Niech nie zwiedzie Cię “stary” wygląd, gra oferuje naprawdę ogromną ilość możliwości rozwoju drużyny i dostarcza dużo emocji!

Pocket League Sory 2 to gra idealna dla fanów piłki nożnej, którzy cenią także to co dzieje się pomiędzy meczami. Produkcja jest doskonałym sprawdzianem dla małych i dużych strategów. Możesz pobrać ją bezpłatnie zarówno z App Store jak i ze sklepu Google Play.

Screeny z gry