Data dodania: 21-11-2014

Mobilny serwis aukcyjny Allegro

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy robisz zakupy przez Internet? Jeśli nie, to czas zacząć 😉 Ceny zazwyczaj są niższe i bardzo konkurencyjne, towar tak samo atrakcyjny, a do tego zakupy możesz zrobić z wygodnej kanapy we własnym domu. W aplikacji mobilnej Allegro, znajdziesz wszystko czego szukasz. Aukcje podzielone są na wiele kategorii i podkategorii. Wyszukiwać możesz za pomocą okienka, w którym wpisujesz żądaną frazę, po kategoriach oraz na wiele innych sposobów. Aplikacja śledzi aukcje, które przeglądasz i na tej podstawie proponuje Ci przedmioty, które mogą Cię zainteresować.

Zakupy w serwisie Allegro możesz wykonać nie posiadając konta! Rekomendujemy jednak założenie profilu, ponieważ za każdy zakup wystawiane są komentarze. Mając dużo pozytywnych, stajesz się bardziej wiarygodnym kupującym/sprzedawcą. Możesz także skomentować zakup u innego użytkownika.

Aplikacja posiada wiele ciekawych funkcji:

  • wyszukiwanie, kupowanie i wystawianie przedmiotów – zapłacić możesz online, również z poziomu tableta i smartfona,
  • powiadomienia o wygranych i przegranych aukcjach,
  • wyszukiwanie przedmiotów za pomocą zeskanowanych kodów kreskowych,
  • wyszukiwanie za pomocą okładki, np. płyty z muzyką,
  • udostępnianie ofert w serwisie Facebook, Twitter oraz w wiadomości SMS,
  • dostęp do konta PAYU – znacznie ułatwiającego transakcje w serwisie.

Aktualnie mobilne Allegro przygotowało dla swoich użytkowników promocję – przy pierwszych zakupach w serwisie mobilnym zyskujesz gratis w postaci kilkudziesięciu złotych do wykorzystania podczas transakcji.

Aplikacja Allegro jest dostępna na iOS i Androida, posiada dwa oddzielne widoki – jeden przystosowany do przeglądania na telefonie oraz drugi, dopasowany do tabletów. Kupowanie przez tę aplikację jest bardzo proste i naprawdę szybkie! Jedynym minusem jest brak zintegrowanego koszyka, w którym można zapisywać oferty podczas przeglądania. Poza tym, aplikacja jest naprawdę warta polecenia!

 Screeny z aplikacji