Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Muzodajnia, oferuje swoim użytkownikom miliony mp3 do pobrania zarówno na komputer jak i na telefon, w najbardziej atrakcyjnych cenach, które rozpoczynają się już od złotówki za płytę oraz bezpłatne ściąganie tracków na komórki dla wszystkich abonentów sieci Plus.

Ponadto aplikacja to również świetne źródło muzycznych newsów, a także informacji na temat naszych ulubionych wykonawców, w tym biografie, galerie i wiele innych.

Instalacja aplikacji na telefon jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać SMS, po którym otrzymujemy informację zwrotną z linkiem, na który należy kliknąć, a następnie wystarczy tylko postępować zgodnie z pojawiającymi się informacjami.

Bardzo ważne jest, że będąc zarejestrowanym użytkownikiem, gdy ściągniemy ten sam utwór na telefon i komputer płacimy tylko raz, a limit utworów zmniejszany jest o 1.

Muzodajnia oferuje też w części Muzodajnia na próbę i Muzodajnia dla wszystkich możliwość pobrania plików, których można słuchać na komputerze, bez konieczności łączenia się z internetem. Pobrane pliki, można również skopiować na inny komputer lub odtwarzacz.

Darmowa aplikacja na Androida do pobrania – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)

Darmowa aplikacaj na iPhone do pobrania – kliknij aby przejść do App Store