Data dodania: 13-05-2015

Najlepsze teledyski za darmo w VEVO

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chyba każdy z nas lubi słuchać muzyki. A do tego, gdy ulubionej piosence przyświeca klip w jakości HD, wrażenia stają się o wiele bardziej przyjemne. Chciałbyś mieć dostęp do premier teledysków znanych wykonawców oraz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze świata muzyki? Mamy coś dla Ciebie – aplikacja VEVO spełnia wszystkie z tych kryteriów 🙂

VEVO to aplikacja popularnego serwisu internetowego o tej samej nazwie, na którym znajdziesz oficjalne teledyski największych artystów ze świata muzyki. Poza tym, program oferuje dostęp do aktualności i informacji na temat koncertów, autorskich programów muzycznych i występów Twoich ulubionych wykonawców – na żywo! Możesz tworzyć w nim swoje własne playlisty z muzyką. Kataloguj je względem rodzajów muzycznych i innych kategorii – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

VEVO jest w stanie zaproponować Ci teledyski, które mogą Ci się spodobać, na podstawie informacji na temat muzyki, którą posiadasz w swoim urządzeniu mobilnym. Wystarczy, że zezwolisz aplikacji na zeskanowanie Twojego smartfona, czy tableta, a po chwili otrzymasz rekomendacje wspaniałej muzyki. VEVO działa bez problemu przy pomocy Internetu w technologii 3G i 4G, ale ze względu na to, że teledyski „ciągną” dużo danych pakietowych oraz z uwagi na najlepszą jakość obioru – polecamy korzystać z niej za pośrednictwem Wi-Fi.

VEVO to idealna aplikacja dla osób, które kochają muzykę. Dzięki dostępowi do najnowszych informacji i najświeższych premier teledysków, będziesz zawsze „na czasie” 🙂 Aplikacja jest bezpłatna i możesz pobrać ja zarówno ze sklepu Google Play, jak i z App Store. Ze względu na pojawiające się w niektórych klipach sceny nagości lub piosenki z tekstem o zabarwieniu erotycznym, radzimy, by rodzice nadzorowali swoje pociechy podczas korzystania z programu.

Screeny z aplikacji: