Data dodania: 12-11-2014

Naucz się angielskiego!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Blondynka na językach to aplikacja do nauki języka angielskiego na iPad i iPhone, która ma na celu nauczyć Cię płynnego mówienia oraz rozumienia języka brytyjskiego bez wkuwania na pamięć reguł gramatycznych!

Aplikacja Beaty Pawlikowskiej wykorzystuje innowacyjne podejście do nauki języków polegające na zasadzie „logicznej układanki”. W jej kursie założeniem jest teza, że języka można nauczyć się instynktownie. Najpierw należy zapamiętywać wyrażenia i uczyć się mówienia ich na głos, po czym zgodnie z zasadami logiki budować z nich samodzielnie własne wypowiedzi. Ucząc się prawidłowych konstrukcji gramatycznych i wyrażeń, zaczynamy „łapać” o co chodzi w języku, a nie tylko przyswajać zasady gramatyczne nie wykorzystując ich później w praktyce.

Aplikacja w wersji podstawowej – bezpłatnej, zawiera dość spory zasób zwrotów. Każdy z nich jest przypisany do konkretnej lekcji. Mamy do wyboru 3 zestawy:

  • początki – zawierający podstawowe wyrazy potrzebne by nie zgubić się w obcym kraju, a także podziękować za posiłek, czy zapytać o koszt biletu,
  • szukanie i znajdowanie – w tym zestawie uczysz się podstawowych nazw miejsc, które możesz napotkać na drodze swojej wycieczki oraz wielu niezbędnych w podróży pytań,
  • jak to się nazywa – uczy Cię zadawania pytań o różne przedmioty oraz podstawowych zwrotów do gotowych użycia na przykład w sklepie.

Blondynka na językach to także wbudowany niezbędnik gramatyczny, który ma na celu pomóc Ci w sytuacjach, w których będziesz chciał sprawdzić, czy Twój tok rozumowania jest zgodny z regułami języka angielskiego.

Aplikacja w wersji podstawowej zawiera 9 zestawów słownictwa, w wersji płatnej do Twojej dyspozycji jest ponad 3000 wyrażeń i zwrotów oraz 149 lekcji!

Blondynka na językach to aplikacja dla osób posiadających urządzenia działające na systemie iOS, które planują podróż i chciałyby mieć pewność, że nie będą miały problemów z porozumieniem się z „tubylcami” ;). Każdy z modułów zawiera mini testy, dzięki którym możesz sprawdzić poziom swojej wiedzy, by upewnić się, że Twój zasób słów nie wyczerpie się w najmniej odpowiednim momencie ;).

Sceeny z aplikacji