Data dodania: 22-06-2012

Need for Speed Hot Pursuit

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Need For Speed Hot Pursuit, tej gry nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pojawiła się już chyba na wszystkich dostępnych platformach w kilku różnych odsłonach, z których każda wydawała się coraz lepsza. Dostępna jest na Androida i urządzenia z iOS.
W tym wydaniu dodano wątek fabularny, podzielony na dwie części. W pierwszej wcielamy się w rolę praworządnego funkcjonariusza, który stara się powstrzymać zapędy młodocianych kierowców, niszcząc ich fantastyczne bryki. W drugiej, role się odmieniają i z nieustraszonego stróża prawa stajemy się „młodym gniewnym” i tu dopiero zaczyna się prawdziwa jazda. Mamy też oczywiście możliwość rozegrania pojedynczego wyścigu zarówno jako policjant jak i nielegalny kierowca.
Do wyboru 30 samochodów. Grafika powalająca. Dbałość o jak najlepsze odwzorowanie istniejących w realnym świecie maszyn robi wrażenie. Możemy nieco zmodyfikować nasze samochody, poprzez zmianę lakieru, ale nie da się niestety stiuningować naszej bryki.
Sterowanie klasyczne, poprzez obracanie telefonu w prawo i lewo, dopalacze za przesunięciem palcem w górę po wyświetlaczu, hamowanie po dotknięciu lewej strony ekranu, ale czy ktokolwiek w tej grze hamuje?. Przyjemnej zabawy!

Pobierz!
Gra do pobrania na Android – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)
Gra do pobrania na iPhone – kliknij aby przejść do App Store