Data dodania: 24-07-2014

Fruit Ninja w darmowej wersji

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jedna z najpopularniejszych gier na urządzenia mobilne w historii.

Fruit Ninja to gra polegająca na przecinaniu spadających owoców. Masz do dyspozycji miecz samurajski, a z nieba zaczynają spadać owoce. Banalne ? Być może, ale całość została przygotowana z takim smakiem, że mamy do czynienia z kolejnym tytułem w którym można się zatracić. Prosta fabułą, soczysta grafika i perfekcyjny podkład dźwiękowy w wypadku Ninja Fruit to tercet idealny.

Przesuwając palcem po ekranie, symulujesz ruchy samurajskiego miecza. Im dłużej grasz tym owoce zaczynać spadać szybciej, pojedynczo lub w większych grupach. Twórcy gry uwzględnili również spryciarzy, którzy gotowi byliby gotowi machać mieczem na oślep. Co jakiś czas pośród owoców spadają również bomby, a próba jej przecięcia skutkuje natychmiastowym zakończeniem rywalizacji.

Gra Fruit Ninja to 3 tryby rozgrywki Klasyczny, Arkadowy i Zen.W trybie klasycznym masz do dyspozycji 3 życia, tryb zręcznościowy dodatkowo zawiera bomby i bonusy. Odblokowujesz warianty tła, nowe bronie do dyspozycji. W trybie zen idziesz na ilość, dysponując określonym czasem.

Zainstaluj grę u siebie i zacznij ciąć, rozłupywać i rozgniatać. Trudno nam sobie wyobrazić, żeby można była jednorazowo spędzić godzinę grając, ale setki powrotów na pojedyncze rozgrywki są niemal pewne.

Darmowa wersja gry jest dostępna zarówno na platformie Android jak i iOS.

Oficjalny trailer Fruit Ninja

Screeny z Fruit Ninja