Data dodania: 26-09-2014

Notuj, gdzie tylko chcesz!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Evernote to bardzo łatwa w obsłudze, bezpłatna aplikacja służąca do zapamiętywania wszystkich Twoich spraw… za Ciebie! Jedną z jej głównych cech jest możliwość przesyłania informacji pomiędzy urządzeniami, na których ją zainstalujesz. Dzięki temu, masz dostęp do swoich informacji i zapisków, niezależnie od tego gdzie jesteś. Wystarczy, za zaimportujesz dane do urządzenia, którego używasz w tej chwili.

Możliwości, jakie daje Ci Evernote są naprawdę szerokie. Możesz tworzyć i edytować notatki (także za pomocą pisania palcem lub rysikiem – tak jak długopisem), segregować je według znaczników i w odpowiednich folderach, nagrywać przypomnienia audio, zapisywać i udostępniać pliki, robić zdjęcia wraz z opisami, przeszukiwać tekst na zdjęciach oraz wiele innych.

Niezależnie od Twojego wieku, aplikacja oferuje Ci wiele ułatwień i opcji, które przydadzą się w codziennym życiu! Jeśli ciągle się uczysz – zrób zdjęcie tablicy lub strony w książce i używaj go jako notatki! Zaplanuj podróż – wynotuj sobie wszystkie ważne przedmioty, o których nie możesz zapomnieć. Zrób własną książkę kucharską i szukaj przepisów według użytych składników. Idąc do sklepu – sprawdzaj listę zakupów w Evernote i na bieżąco odznaczaj produkty, które masz już w koszyku. Gdziekolwiek jesteś, możesz robić notatki i zapisywać swoje pomysły! Aplikacja umożliwi Ci także porównywanie cen i produktów, które chcesz kupić!

Zainstaluj Evernote na wszystkich swoich urządzeniach i ciesz się jego możliwościami gdziekolwiek jesteś! Możesz swobodnie przesyłać dane pomiędzy swoim laptopem, tabletem i telefonem, jeśli tylko masz dostęp do Internetu. Aplikacja posiada także płatną wersję premium, w której możesz zapisać swoje notatki w trybie offline i korzystać z nich bez konieczności łączenia z siecią. Wersja rozszerzona oferuje również opcję ustawienia blokady Twoich notatek za pomocą kodu PIN. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość edycji Twoich notatek, przez upoważnione przez Ciebie do tego osoby.

Aplikacja Evernote znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach! Korzystanie z niej, na pewno uprości Ci wiele codziennych zadań. Jej sukces tkwi w prostocie i wielu funkcjonalnościach. Polecamy ją nie tylko zapominalskim, ale także osobom, które chcą po prostu mieć uporządkowany plan dnia.

Evernote jest aplikacją dostępną dla urządzeń działających na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji