Data dodania: 25-06-2015

Łącz cyfry, rozwiązuj zadania

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Number Link to tytuł dla miłośników prostych gier logicznych, którego mechanikę i fabułę można opisać w jednym zdaniu, no może w dwóch. Twoim zadaniem jest połączenie znajdujących się na planszy cyfr, tak aby poszczególne linie wzajemnie się nie przecinały, a jednocześnie nie zostawiając żadnego niewykorzystanego pola na planszy. Jednym słowem nie zawsze najkrótsza droga od jednej cyfry do drugiej będzie właściwa i pozwoli rozwiązać zadanie. Koniec historii. Jakkolwiek mało atrakcyjnie może brzmieć ten lakoniczny opis, to wraz z kolejnymi planszami poziom trudności wzrasta a gra wciąga. Niech nikogo nie zwiedzie łatwość z jaką przejdzie pierwsze plansze, z czasem naprawdę sytuacja się rozkręca. Zaczynasz od 5 par cyfr do połączenia, z czasem par przybywa i najtrudniejsze rozgrywki zawiera już 16 par. Gdyby okazało się, że sytuacja się na tyle rozkręciła, że utkniesz na jakiejś planszy, nie wiedząc co dalej, twórcy wyposażyli grę w system podpowiedzi. Taki miły gest, tak na wszelki wypadek :).

Number Link zawiera aż 800 plansz, więc dla wytrwałych i upartych zabawa „chwilę” potrwa.

Number Link nie jest zapewne grą, którą zapamiętamy na długo i z wypiekami na twarzy będziemy opowiadali znajomym jaki fajny tytuł udało się ściągnąć. Wydaje się jednak idealnym pomysłem na zagospodarowanie kilku wolnych minut, a jak dobrze pójdzie to i godzin i przypadnie do gustu fanom wyzwań logicznych.

Oprawa graficzna nie porywa, ale i nie odpycha jednocześnie. Jest stonowana i mało inwazyjna, czyli w sam raz, żeby nie odrywać uwagi od samej rozgrywki.

Number Link dostępne jest grą darmową, zarówno w wersji Android jak i iOS (iphone, ipad).

Screeny z gry