Data dodania: 04-06-2012

Aplikacja Official UEFA EURO 2012

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Oficjalna aplikacja UEFA EURO 2012 może okazać się pomocna wszystkim fanom piłki nożnej. Umożliwia ona łatwy dostęp do najświeższych informacjach o Mistrzostwach, kalendarza rozgrywek, szczegółowych statystyk i innych przydatnych informacji.

W skrócie – aplikacja zbiera wszystkie informacje o EURO 2012 w jednym miejscu. Po wejściu wita nas ekranem z najświeższymi wiadomościami i miejscem na uzupełnienie swojego faworyta. Niżej znajdziemy rozpiskę najbliższych meczy. To oczywiście nie wszystko. Dzięki bocznemu menu można sprawnie poruszać się w tej chmurze informacji. Łatwo dostaniemy się do statystyk ulubionego zawodnika czy też drużyny. Ciekawym dodatkiem jest centrum video, nie tylko z EURO 2012, ale także UEFA Champions League i UEFA Europa League. Filmy niestety można obejrzeć dopiero po wykupie dostępu. Dostępna jest jednak darmowa biblioteka z wywiadami i komentarzami.

Ciekawym akcentem jest zakładka „Społeczność – oficjalne EURO”, dzięki której możemy polubić niektóre treści o EURO zamieszczone na FB.

Chociaż oficjalna nie jest to najlepsza aplikacja o EURO 2012, która wpadła w moje ręce. Inne recenzje aplikacji mobilnych, idealne na EURO 2012 znajdziecie tutaj.

Darmowa aplikacja do pobrania iPhone – kliknij aby przejść do App Store

Darmowa aplikacja do pobrania Android – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)