Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

OLX.pl, dawniej Tablica.pl, to mobilna aplikacja popularnego serwisu z ogłoszeniami lokalnymi. Znajdziesz w niej ogłoszenia dotyczące drobnych usług, przedmiotów, pracy, a także oferty sprzedaży samochodów, czy nieruchomości.

Chcesz kupić sofę, ale nie możesz pozwolić sobie na transportowanie jej przez pół Polski? A może szukasz kogoś, kto umie naprawić pralkę? Dzięki OLX.pl bez problemu znajdziesz to, czego potrzebujesz i to w Twojej najbliższej okolicy! Aplikacja posiada rozbudowaną wyszukiwarkę z wieloma kategoriami. Nie są to tylko ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży, ale także zamiany produktów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również kategoria „oddam za darmo”, w której użytkownicy oferują przedmioty nieodpłatnie. W kategorii tej często pojawiają się meble, a także rzeczy dla dzieci.OLX.pl pozwala również na szybkie dodawanie własnych ogłoszeń, z domu, autobusu, czy innego miejsca. Wystarczy, że masz przy sobie telefon komórkowy lub tablet. Nie musisz podpinać nigdzie żadnych kabli, wybierz kategorię, dodaj zdjęcie wprost z urządzenia mobilnego, krótki opis i gotowe! Dzięki tej aplikacji, w szybki sposób pozbędziesz się zbędnych rzeczy, zalegających w piwnicy, czy szafie.

Program posiada opcje powiadomień, dzięki którym nie przegapisz momentu w którym ktoś kupił oferowaną przez Ciebie rzecz. Możesz również wymieniać się informacjami z innymi użytkownikami, za pomocą wbudowanego komunikatora. Jeśli zmienisz zdanie już po wystawieniu przedmiotu, nie wpadaj w panikę! Ofertę można bez problemu edytować.

Z błędów pojawiających się w aplikacji należy wymienić niedociągnięcia dotyczące sortowania ofert. Bywa tak, że niektóre z nich pojawiają się w strumieniu po kilka razy. Wad jest jednak o wiele mniej niż zalet. Aplikacja cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród użytkowników systemu Android, a także iOS.

Screeny z aplikacji: