Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Panorama 360: The Big Picture to aplikacja na Androida, służąca do robienia panoram za pomocą urządzeń mobilnych wyposażonych w aparat. Nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu, wystarczy Ci zwykła komórka lub tablet. Program pozwala Ci na łatwe i szybkie dzielenie się stworzonymi panoramami na popularnych serwisach społecznościowych takich jak Twitter oraz Facebook.

Aplikacja zrzesza ponad 4 miliony użytkowników z całego świata, którzy fotografują swoją okolicę i dzielą się panoramami z innymi. Jednym dotknięciem możesz przenieść się do Paryża i poczuć jakbyś stał w samym centrum Champs Elysees! W Panorama 360 znajdziesz nie tylko zdjęcia Europy, ale też wielu przepięknych miejsc z całego świata! Możesz komentować prace innych użytkowników oraz tworzyć swoje własne galerie. Dzięki podziałowi na kategorie, z łatwością znajdziesz i obejrzysz miejsce, które Cię interesuje.

Panorama 360 korzysta również z funkcji geolokalizacji. Dzięki temu, tworząc panoramę , od razu możesz zaznaczyć na mapie gdzie ją zrobiłeś. Inni użytkownicy również będą widzieli tę informację. Jest to bardzo przydana funkcja, ponieważ pozwala na wyszukiwanie poprzez podgląd samej mapy, bez konieczności wpisywania informacji w wyszukiwarce. Aplikacja posiada także opcję „nearby”, po użyciu której wyświetlone zostaną panoramy z okolicy, w której się znajdujesz. Funkcja ta przydaje się szczególnie, gdy zwiedzasz miasto i nie wiesz, co jeszcze możesz zobaczyć.

W sklepie Google Play opinie „za i przeciw” tej aplikacji są podzielone. Wiele osób skarży się na to, że program nie zestawia dobrze zdjęć i panoramy nie wychodzą tak jak powinny. Inni narzekają rozmazane elementy. Z drugiej strony wielu użytkowników twierdzi, że aplikacja ta jest dobrym zamiennikiem dla Photosphere i ma ogromny potencjał, jeśli chodzi o tworzenie panoram za pomocą nieprofesjonalnego sprzętu. My sądzimy, że warto ją pobrać, chociażby dla samego przeglądania prac innych użytkowników.

Screeny z aplikacji