Data dodania: 12-09-2014

Możesz mieć zdjęcia jak z okładki!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

PicsArt Photo Studio to najbardziej popularny edytor zdjęć dla urządzeń przenośnych. Jest to także szybko rozwijająca się sieć społecznościowa. Aplikacja została zainstalowana już ponad 87 000 000 razy, a liczba ta ciągle rośnie! PicsArt jest niczym połączenie kilku edytorów w jednym. Składa się z programów – modułów, pozwalających na kompilację i kolaż zdjęć, posiadających narzędzia do rysowania i uczestnictwo w sieci zrzeszającej autorów różnych prac fotograficznych.

Oprogramowanie PicsArt Photo Editor to narzędzie służące do obróbki zdjęć. Posiada takie funkcje jak maski, tworzenie kolaży, dodawanie ramek do zdjęć, nalepek i efektów tekstowych. Dzięki niemu możemy także „naklejać” na zdjęcia zabawne obrazki. Edytor posiada też funkcje takie jak przycinanie, obracanie i zmiana natężenia konkretnych barw.

Funkcja PicsArt Effects służy do dodawania efektów na zdjęcia. Jest bardzo podobna do popularnego modułu nakładania filtrów na zdjęcia, dostępnego w aplikacji Instagram. Popart, lustro, a może efekt papieru? Sam wybierz jak chcesz zmienić swoje zdjęcia! Efektów jest tyle, że ciężko je policzyć! To znakomity edytor, który pozwoli nawet laikowi na obróbkę zdjęcia w taki sposób, by wyglądało zjawiskowo! Zarówno amatorzy, jak i profesjonalni graficy znajdą w nim coś dla siebie.

Funkcja PicsArt Photo Camera to moduł powiązany z aparatem fotograficznym. Pozwala użytkownikowi na dodanie efektów i obróbkę zdjęcia na żywo, już w trakcie fotografowania, zwiększając tym samym standardowe możliwości aparatu! PicsArt Photo Studio posiada także narzędzie służące do rysowania. Z PicsArt Drawing Tool możesz narysować nalepki, dodać objaśnienia, zmieniać style tekstu oraz wiele innych! Chcesz przerobić w śmieszny sposób swoje zdjęcia na facebooka? Z PicsArt Photo Studio to proste!

Aplikacja posiada także funkcje pozwalające Ci na udostępnianie swoich prac nie tylko w samej sieci artystycznej powiązanej z aplikacją – PicsArt, ale także na facebooku, twitterze, za pomocą SMSa czy maila. Umożliwia tworzenie osobistych galerii artystycznych oraz daje możliwość uczestnictwa w różnych konkursach fotograficznych organizowanych co tydzień! Sprawdź swoje możliwości mierząc się z artystami z całego świata!

PicsArt Photo Studio to naprawdę porządne narzędzie pozwalające na szybką i prostą obróbkę zdjęć. Boisz się, że ten edytor będzie za bardzo skomplikowany dla laika? Niepotrzebnie. Masz ochotę uatrakcyjnić zdjęcia z imprezy? A może zrobić pamiątkową fotografię, na której zawrzesz kilka miłych słów dla przyjaciela? Jeśli tak, ta aplikacja jest stworzona dla Ciebie!

PicsArt Photo Studio to aplikacja dla urządzeń działających na systemach Android i iOS.

Screeny z aplikacji