Data dodania: 24-04-2012

Flight Radar 24 Pro

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Czy patrząc w niebo zastanawialiście się kiedyś, gdzie leci samolot szybujący wysoko nad ziemią? Jeśli tak, to ta aplikacja Flight Radar 24 pro, dostępna na Androida i iPhone’a, jest właśnie dla Was!

Amatorzy lotnictwa mogą łatwo sprawdzić nie tylko cel podróży samolotu. Informacje takie jak: linia lotnicza, numer lotu, miejsce wylotu, wysokość, odległość i czas do celu i wiele, wiele innych są dostępne po jednym kliknięciu na ikonie samolotu. W bezpłatnej wersji możemy podejrzeć jedynie położenie maszyny, do jakich linii lotniczych należy i jaki ma numer lotu. Wersja rozszerzona oferuje nam wszystkie inne wskaźniki, a nawet zdjęcie modelu samolotu, który obserwujemy.

Ponad 500 odbiorników na całym świecie współpracuje z aplikacją, pokrywając prawie 90% Europy.  Jest to najlepszy zasięg ze wszystkich trackerów lotniczych w Europie. Na rynku istnieje od 2007 roku i często jest wykorzystywane przez stacje nadające wiadomości.

Dokładne specyfikacje i informacje o modelach samolotów, które widzi aplikacja znajdziecie pod adresem: http://forum.flightradar24.com/threads/3114-Polski-quot-about-quot-czyli-quot-co-i-jak-quot