Data dodania: 27-05-2015

Pogromca nudy

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zdarza się, że masz wolne kilka minut i nie wiesz czym zająć swoją uwagę ? Chciałbyś się odstresować i oderwać myśli od codziennego biegu ? Proponujemy 100 balls. Nie ma tu ani zachwycającej grafiki, ani oryginalnej fabuły. 100 balls udowadnia jednak, że atrakcyjny i grywalny tytuł może być do bólu prosty i w żaden sposób nie zmniejsza to ochoty toczenia kolejnych rozgrywek.

Masz do dyspozycji 100 tytułowych kulek i 7 kubków. Kulki zgromadzone są w pojemniku wokół którego krążą kubki. Twoim zadaniem jest otworzenie śluzy w pojemniku, tak aby kulki, które z niego wypadną, wpadły prosto do kubka. Kubek przeniesie je z powrotem do pojemnika. Kulki, które wypadły po otworzeniu się śluzy, a nie wpadły do kubka przepadają. Jeżeli nie uda się trafić choćby jedną kulą do kubka, taki kubek również przepada. Gra kończy się w momencie w którym nie masz do dyspozycji albo kubów albo kulek. W trakcie gry kubki zaczynają przemieszczać się coraz szybciej co utrudnia wyczucie momentu w którym trzeba otworzyć śluzę aby trafić kulami do kubka. Na wyższych poziomach kubki dodatkowo zmieniają kolory, a każda kulka która się w nim znajdzie przybiera kolor kubka. Kolorowe kulki to dodatkowe punkty.

100 balls to wciągająca gra z krótkim trybem rozgrywki, realnie to maksymalnie 5 minut. Ascetyczna grafika i ograniczone do minimum efekty dźwiękowe wydają się być idealnie dopasowane do prostoty mechaniki gry.

Jeżeli lubisz gry zręcznościowe, które nie wymagają niesamowitych umiejętności, to 100 balls jest grą do której będziesz wracał często. To bardzo fajny tytuł na zagospodarowanie kilku wolnych minut.

100 balls to darmowa gra dostępna na platformę Android i iOS.

Screeny z gry