Data dodania: 22-06-2012

Recenzja Adobe Photoshop Express

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Aplikacja PS Express to okrojona wersja popularnego programu graficznego Photoshop przystosowana do korzystania na Iphone lub Androidzie. Zdjęcie, które chcemy edytować możemy zrobić bezpośrednio za pomocą aplikacji jak i wybrać z posiadanej na smartphonie biblioteki. Funkcje dostępne w PS Express należą raczej do tych najbardziej podstawowych, chociaż przy odrobinie inwencji twórczej możemy nadać zdjęciu charakter rodem z Instagramu.
Zaczynając od funkcji najprostszych zdjęcie możemy przyciąć do dowolnego rozmiaru, wyprostować zgodnie z liniami siatki, obrócić, rozciągnąć lub zwęzić. PS Express pozwala nam też na balans światłem i kolorem oferując funkcję naświetlenia i nasycenia oraz tryb „black & white. Możemy też zabarwić całą fotografię na jeden kolor wybrany z obszernej palety. W dalszej części menu aplikacja daje nam możliwość przerobienia zdjęcia na trochę bardziej artystyczne poprzez nakładanie filtrów. Dzięki PS Express fotografia w kilka sekund może stać się szkicem wyjętym z pod ołówka, obraz możemy rozmyć i zmiękczyć, ale też za pomocą następnego filtra maksymalnie wyostrzyć. Ostatni etap to stuprocentowa zabawa nakładkami, które mogą kojarzyć się z uwielbianym przez amatorów zdjęć smartphonowych Instagramem. Do naszej fotografii możemy dodać jeden z kilku efektów (Vintage, Rainbow, Pop, Vibrant) i zwieńczyć dzieło efektowną ramką.
PS Express pozwala też na natychmiastowe podzielenie się zdjęciem przez bezpośrednie przekierowanie na takie serwisy jak Flickr czy Facebook.
Aplikacja jest całkowicie darmowa, a do korzystania z niej nie jest wymagane połączenie z Internetem.

Darmowa aplikacja do pobrania na Androida – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)
Darmowa aplikacja do pobrania na iPhone – kliknij aby przejść do App Store