Data dodania: 24-04-2012

Ronnie – Snooker

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Lubisz Snookera? Jesteś fanem Ronniego O’Sullivana? Masz iPhone’a? Ta apka jest dla Ciebie!

Czym jest snooker? Najlepsze wytłumaczenie dla laików, którzy nie mają o nim pojęcia to zmodyfikowany bilard. Gra się na stole do bilardu angielskiego, a gra polega na wbijaniu bil w odpowiedniej kolejności (czerwona – kolorowa – czerwona – kolorowa, itd). Tyle o dyscyplinie, teraz trochę o grze – Pomijając mała niedogodność, że gra Snooker Ronnie O’Sullivan zajmuje naprawdę dużo miejsca w pamięci, to ma prawie same plusy. Świetna grafika, niezły system kontroli i łatwy do opanowania, a gra sama w sobie – grywalna. Na plus liczę także możliwość kontroli siły, w jaką trafiasz w bilę.

Chociaż brak tutaj trybu rozgrywek ligowych, mamy tryb kariery. Dla zniecierpliwionych szybkiej rozgrywki jest też oczywiście szybki mecz, a tych uwielbiających rywalizację – multiplayer.

Minusy? Gra jest nastawiona na reklamę Ronniego. Nie możesz mieć własnego profilu, grasz tylko Ronnim ( w szybkich meczach również przeciwko Ronniemu). Tak można rozegrać mecze Ronnie vs. Ronnie age 7 (lub też 10, 16, 17, 21,30).

Poza tym gra godna polecenia nie tylko miłośnikom Snookera, ale wszystkim tym, którym zależy na dobrej jakości rozrywce. Nawet jeśli nie słyszałeś nigdy wcześniej o tej dyscyplinie sportowej, aplikacja wciąga i kto wie, może postanowisz spróbować swoich sił w realnej rozgrywce?

Gra do pobrania iPhone – kliknij aby przejść do App Store