Data dodania: 05-11-2014

Poczuj się jak Bruce Lee!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Shadow Fight 2 to gra akcji, która możesz za darmo ściągnąć na swojego iPhone, czy urządzenie mobilne działające na systemie Android. Wcielasz się w niej w tajemniczego młodego adepta sztuk walki – wojownika o imieniu Shadow.

Shadow Fight 2 jest grą z rodzaju bijatyk. Możemy rozwijać naszego bohatera, wygrywając kolejne walki. Za przechodzenie poziomów dostajemy monety, za które możemy zakupić naszemu wojownikowi lepsze zbroje i rozmaite bronie. Będziesz mieć do dyspozycji kilka noży, kastety, katanę, kosę… a także miotłę 😉 W zależności od tego, jakim władasz orężem, musisz zmieniać swój styl gry. Bronią taką jak kosa będziesz mógł zadawać ataki z odległości, natomiast noże wymagają od Ciebie walki blisko przeciwnika.

Gra oferuje kilka trybów walki:

  • klasyczny tryb przetrwania – polegający na pokonaniu jak największej ilości przeciwników,
  • walki turniejowe – to nasz podstawowy tryb zdobywania pieniędzy,
  • wyzwania – walki, w których są pewne odrębne zasady i ograniczenia,
  • pojedynki – możesz je odbywać co 4 godziny, są bardzo dobrze płatne,
  • bossy – trudni przeciwnicy, których pokonanie pozwala Ci na odblokowanie kolejnych części gry.

Shadow ma ograniczone możliwości, nie jest niezniszczalny i męczy się po odbyciu kilku pojedynków. Musisz wtedy odczekać , by móc ponownie grać. Możesz jednak „obejść” czekanie płacąc monetami lub oglądając kilkunastosekundową reklamę. Element ten potrafi zdenerwować, ponieważ nasz bohater „męczy się” w naprawdę ciekawych momentach gry… 😉

Rzeczami, o których zdecydowanie warto wspomnieć, są grafika i ścieżka dźwiękowa Shadow Fight 2. Gra jest wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. Mimo, że nasi bohaterowie podczas pojedynków są przedstawieni jako cienie, gra i tak robi ogromne wrażenie. Wojownicy poruszają się podczas wykonywania ciosów niezwykle płynnie, a animacja broni jest niezwykle realistyczna. Do tego, walkom towarzyszy muzyka, która z łatwością przeniesie Cię w odległe zakątki Azji. Polecamy ją fanom azjatyckich sztuk walki oraz osobom, które lubią gry w stylu Tekken.

Screeny z gry