Data dodania: 04-09-2014

Shazam – sprawdź jaka to piosenka!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Shazam to aplikacja do identyfikowania i odkrywania muzyki, dostępna na platformy Android, iOS oraz Windows Phone. Dzięki niej w mgnieniu oka dowiesz się co aktualnie leci w radiu, czy telewizji. Wystarczy jedno dotknięcie i aplikacja zacznie rozpoznawać ścieżkę dźwiękową utworu na podstawie zaledwie kilku sekund nagrania.

Sama identyfikacja nie jest jednak jedyną jej cechą. Shazam jest prostą, ale bardzo funkcjonalną aplikacją pozwalającą na odkrywanie muzyki. Dzięki niej możesz przesłuchiwać utwory za pomocą Google Play oraz na serwisie Amazon, oglądać teledyski na Youtube, a także odtwarzać pełne utwory w Rdio, Spotify i Deezer. Po połączeniu z Rdio możesz tworzyć playlisty utworów odtworzonych w Shazam lub dodawać utwory do dowolnej biblioteki. Poznawaj rekomendacje muzyczne od innych użytkowników i dziel się swoimi odkryciami za pomocą wtyczek społecznościowych! Możesz na przykład udostępnić znajomym link do piosenki, która od samego rana siedzi Ci w głowie. Shazam jest również świetnym rozwiązaniem na imprezy. Dzięki opcji podglądu tekstu odtwarzanej piosenki, zabawa w karaoke stanie się dziecinnie prosta! Inni użytkownicy mogą także polecać Ci utworzy oraz śledzić Twoje aktywności dzięki integracji z serwisem Facebook.

Shazam to również platforma internetowa. Na shazam.com/myshazam uzyskasz dostęp do swojej historii utworów. Przeglądając sekcję aktualności poznasz nowinki ze świata muzyki i TV oraz zdobędziesz dostęp do wielu informacji na temat Twoich ulubionych artystów! Funkcja Explore pokaże Ci, co jest na topie w innych krajach. Dzięki aplikacji możesz także rezerwować bilety na koncerty swoich ulubionych artystów!

Shazam jest aplikacją mobilną, którą polecamy każdemu fanowi muzyki. Pozwala na szybkie rozpoznanie zasłyszanego „kawałka” i przy okazji świetnie sprawdza się jako małe kompendium wiedzy na temat artystów i albumów muzycznych. Jedyne, czego brakuje nam w niej do szczęścia to widget. Mamy nadzieję, autorzy aplikacji maja go w planach.

Shazam jest aplikacją na urządzenia mobilne działające na systemie Android i iOS.

Screeny z aplikacji