Data dodania: 17-12-2014

Skanuj bez skanera!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Tiny Scan: PDF Document Scanner to mała aplikacja o wielkich możliwościach. Ten malutki program pozwoli Ci na skanowanie czego tylko zechcesz za pomocą Twojego tabletu lub telefonu wyposażonego w aparat.

Tiny Scan zamieni Twoje urządzenie działające na systemie Android lub iOS w mobilny skaner. Możesz użyć go na czymkolwiek zechcesz: zdjęciach, dokumentach, przepisach, czy notatkach. Pliki, które powstają za jego pośrednictwem zapisywane są w formacie PDF. Możesz je później z łatwością wysłać za pocztą email, przez Dropboxa, Evernote, Google Drive (w płatnej wersji premium) i innych programów do swoich znajomych lub na komputer stacjonarny.

Aplikacja oferuje nam szeroką gamę funkcji. Skanuje w kolorze oraz w odcieniach szarości, automatycznie wykrywając krawędzie dokumentów. Możesz również dobrać kontrast dokumentów. Tiny Scan oferuje ustawienia kontrastu w 5-stopniowej skali. Wśród opcji znajdziesz także różne formatowania marginesów tekstu na gotowej stronie zapisywanej w formacie PDF.

Tiny Scan zapamiętuje ostatnio przeglądane dokumenty, oferuje też sortowanie plików względem daty wykonania oraz alfabetycznie po tytule. Wbudowana wyszukiwarka pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób odnaleźć skan, który Cię interesuje. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zabezpieczenia dokumentów za pomocą kodu – nawet w przypadku kradzieży Twojego telefonu, nikt ich nie odczyta.

Potrzeba Ci szybkiego skanu dokumentu, a nie masz dostępu do punktu xero? A Może Twoja wielofunkcyjna drukarka odmówiła posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie? Tiny Scan jest odpowiedzią na te problemy. Instalując tę aplikację, będziesz zawsze mieć pod ręką swój osobisty precyzyjny skaner.

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)