Data dodania: 12-12-2014

Budzik, który musisz mieć!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Sleep Well Alarm HD to aplikacja na iPad i iPhone. Nie jest to zwykły alarm pełniący jedynie funkcję budzika. Program posiada rozbudowane statystyki, które mierzą i określają jakość Twojego snu oraz wiele „kołysanek” pozwalających Ci na spokojne zasypianie.

W dzisiejszych czasach żyjemy szybko, dużo pracujemy i mamy mało czasu na sen. Ściągając Sleep Well Alarm HD zadbasz o to, by poprawić jego jakość. Aplikacja pomoże Ci lepiej rozplanować czas wieczorem, byś mógł położyć się spać o odpowiedniej godzinie.

Sleep Well Alarm HD posiada zestaw relaksujących dzwonków, których możesz użyć jako kołysanki lub dźwięku budzika. Aplikacja pozwala na ustawienie wielu powiadomień i alarmów, dostosowywanie ich względem dni tygodnia oraz posiada funkcję „dosypiania”. Na czym polega ta opcja? Gdy rano Twój budzik zadzwoni, możesz „odroczyć” porę wstawania ;). Wystarczy, ze dotniesz przycisku na ekranie Twojego urządzenia. Pamiętaj jednak, by robić to tylko, gdy możesz pozwolić sobie na dodatkową chwilę drzemki!

Dostępny w aplikacji dziennik zbiera informacje na temat godziny, o której kładziesz się spać i śledzi ile czasu poświęcasz na sen. Na podstawie tych informacji generuje statystyki dotyczące jakości Twojego snu, dzięki którym lepiej zrozumiesz dlaczego optymalizacja czasu, który spędzasz na odpoczynku jest tak ważna dla Twojego organizmu. Informacje pokazywane są na estetycznych ,wygenerowanych grafach. Nie będziesz miał problemu z ich odczytaniem!

Sleep Well Alarm HD polecamy każdej osobie, która chce od budzika czegoś „więcej” niż tylko powtarzalnej melodyjki 🙂

Screeny z aplikacji:

(kliknij na screen, żeby powiększyć)