Data dodania: 28-10-2014

Sport live w Twoim telefonie!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Sport WP.PL to darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych działających na systemach Android oraz iOS, umożliwiająca fanom piłki nożnej, siatkówki, tenisa, kolarstwa, lekkoatletyki, czy Formuły 1, szybkie i łatwe dotarcie do bieżących doniesień sportowych. Umożliwia również podgląd wyników, galerii, tabel i terminarzy, ale również relacji live.

Aplikacja posiada również sekcję „Ekstraklasa”, w której będziesz mieć dostęp do treści takich jak rozbudowane tabele oraz statystyki ligi! W ten sposób dowiesz się wszystkiego czego chcesz o tym, która drużyna ma najlepszą obronę, najlepiej atakuje oraz kto strzelił najwięcej goli! Odpowiednio do aktualnych wydarzeń pojawiają się nowe sekcje takie jak EURO, czy Igrzyska – są to sekcje tematyczne, w których możesz śledzić wydarzenia z konkretnych zawodów!

Sport WP.PL pozwala Ci na śledzenie na żywo Twoich ulubionych meczy! Czy będzie to transmisja, czy relacja z livebloga, będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, gdziekolwiek jesteś! Wystarczy dostęp do Internetu.

Dzięki aplikacji Sport WP.PL  obudzisz w sobie prawdziwego kibica! Korzystaj z wielu funkcji:

  • przeglądaj rozbudowane sekcje artykułów i galerii sportowych,
  • bądź na bieżąco dzięki terminarzom spotkań,
  • sprawdzaj wyniki w tabelach,
  • dodawaj do ulubionych artykuły i galerie,
  • dziel się ciekawymi wiadomościami ze znajomymi, za pomocą wbudowanych wtyczek społecznościowych!

Sport WP.PL to darmowa aplikacja na Androida i iPhone, która pozwoli Ci być bieżąco ze wszystkimi interesującymi Cię wydarzeniami sportowymi! Jeśli masz ulubioną drużynę lub po prostu interesuje Cię konkretny mecz, ściągnij tę aplikację i kibicuj razem z innymi użytkownikami!

Screeny z aplikacji