Data dodania: 04-08-2014

Swarm – Twój społeczny kalendarz

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Forsquare przedstawiać pewnie nikomu nie trzeba. Aplikacja może sporadycznie używana, ale na pewno powszechnie rozpoznawalna. Twórcy Forsquare postanowili stworzyć nową apliakcję, dzieląc dotychczasową funkcjonalność pomiędzy Forsqaure’a i ich nowe dzieło – Swarm. Podstawowa funkcjonalność Swarma to informowanie gdzie aktualnie przybywają Twoi znajomi i co aktualnie robią. Taki trochę Snapchat, tylko zamiast tekstów są miejsca. W zamyśle twórców nie będziesz już musiał stukać smsów, czy wydzwaniać po znajomych, pytając gdzie są i może chcieliby się spotkać. Wystarczy, ze otworzysz aplikację i raz dwa, wiesz kto jest w knajpie obok. Nadal co prawdą nie wiedz czy chcą się z tobą spotkać, ale na pewno wiesz gdzie są, albo precyzyjniej gdzie jest ich smartfon.

Twórcy Swarm uwzględnili również fakt, że możesz często zmieniać miejsca w których przebywasz i aby ułatwić Twoim znajomym spotkanie z Tobą stworzyli funkcjonalność „co będę robił/gdzie będę”. Szukają zatem swoich znajomych, nie będziesz już musiał ich ich tropem, ale będziesz mógł ich ubiec i pierwszy się stawić w miejscu, gdzie oni planują być dopiero za chwilę.

Swarm to idealna aplikacja dla każdego kto wiecznie potrzebuje towarzystwa i jednocześnie ma setki znajomych, że nie wspomnę o tych, którzy chcą się pokazać, albo chcą wiedzieć wszystko o wszystkich. Idealnym środowiskiem dla Swarm są oczywiście wieczorne imprezowania na mieście. Tak długo jak masz dostęp do internetu Twoi znajomi zawsze będą wiedzieli gdzie się „zgubiłeś” i nie ma ryzyka, że się pogubicie 🙂

Aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna na platformę Android i iOS.

Screeny z aplikacji Swarm