Data dodania: 24-02-2015

Ta aplikacja Cię odchudzi!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Chcesz mieć nowe zdjęcie profilowe, które zachwyci Twoich znajomych i rozpali ogień w sercach mężczyzn? A może jesteś facetem, którego natura nie obdarzyła szeroką szczęką w stylu Brada Pitta, a właśnie o takiej marzysz? To nic! Mamy dla Ciebie aplikację, która podrasuje Twoje fotki, a Ty nie będziesz musieć wydawać pieniędzy na odchudzanie, czy poprawę rysów twarzy. Thin Booth – Skinny Face Visage & Head,Slim & Plump Effects Photo Editor to kompleksowy edytor, który pomoże Ci uzyskać wygląd o jakim śnisz!

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Możesz pracować na swoim własnym zdjęciu lub przerabiać zdjęcia pobrane z sieci, by najpierw zaznajomić się z mechanizmami działania aplikacji. Thin Booth oferuje kilka narzędzi, które pozwolą Ci uzyskać wymarzone efekty. Po wstawieniu odpowiedniego zdjęcia, program sam zlokalizuje Twoją twarz, byś mogła bez problemu zacząć zabawę. Masz do wyboru 4 opcje: dwie odpowiadające za wyszczuplenie rysów twarzy, jedną służącą do odjęcia sobie kilogramów w okolicach bioder lub dodania krągłości w biuście i ostatnią, która daje największą dowolność – narzędzie służące do lekkiego „rozciągania” obrazu. Możesz używać go na różne sposoby. Ma ono pięciostopniową skalę, którą regulujesz natężenie „roztarcia”. Dzięki tej opcji dowolnie poszerzysz lub zwęzisz swoje proporcje, uwydatnisz kości policzkowe lub sprawisz, że Twoja żuchwa zacznie wyglądać jak u Angeliny Jolie 😉 Każdy chce się podobać sobie i innym, a takimi zdjęciami (oczywiście „podrasowanymi”, ale bez przesady 😉 ) na pewno poprawisz sobie humor. Drugim zastosowaniem aplikacji jest możliwość zobaczenia jak wyglądałoby się po odchudzaniu, a to może naprawdę bardzo zmotywować przed nadchodzącą wiosną:) Nic nie działa na nas tak mocno, jak wizualizacje naszych marzeń.

Aplikacja Thin Booth – Skinny Face Visage & Head,Slim & Plump Effects Photo Editor jest całkowicie darmowa i można bez problemu ściągnąć ją na urządzenia mobilne działające na systemie iOS, takie jak iPhone i iPad. Polecamy ją każdej kobiecie, która chce poprawiać sobie humor i zmotywować się przed nadchodzącą wielkimi krokami wiosną.

Screeny z aplikacji: