Data dodania: 13-11-2014

Ta gra to legenda!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Dopadła Cię jesienna aura? Oto sposób na jej przezwyciężenie: Candy Crush Saga! Dostępna na urządzenia z Androidem i iOS stała się legendą wśród gier na telefony i tablety! Została skopiowana przez ogromną ilość podobnych gier, w których również chodzi o to, by dopasować do siebie 3 takie same elementy. Zagraj w oryginał i przekonaj się jak bardzo wciąga! 🙂

Twoim głównym zadaniem w Candy Crush Saga jest ułożenie obok siebie co najmniej 3 takich samych słodyczy. Masz ich mnóstwo do wyboru! Landrynki, pałeczki, cukierki, fasolki.  Jednak nie wszystkie mapy polegają tylko na układaniu ich obok siebie. W niektórych będziesz musiał sprawić, by pewne elementy spadły na dół ekranu lub usunąć słodycze z pewnego miejsca. Uważaj! Twój czas  oraz liczba ruchów, są ograniczone, więc rozważnie przesuwaj elementy. Za przegraną odbierane jest Ci jedno „życie”, które zregeneruje się dopiero po około pół godziny.

By każdy gracz mógł sobie poradzić z kolejnymi poziomami, dodane zostały pewne ułatwienia. Gdy przejdziesz kilka poziomów, odblokowują Ci się „dopalacze”, które pomagają dotrzeć do kolejnych map. Dzięki nim w jednej sekundzie mogą zniknąć wszystkie cukierki w jednym kolorze lub cały rząd różnych słodyczy. Staraj się jak najczęściej układać obok siebie 4 lub więcej słodyczy, ponieważ skutkuje to dodatkowymi bonusami! Taka taktyka, znacznie ułatwia zdobycie odpowiedniej ilości monet potrzebnych do ukończenia gry.

Całej rozgrywce towarzyszy bardzo przyjemna muzyka i kolorowa, miła dla oka oprawa graficzna. Gra nie nudzi się, bo wraz z kolejnymi poziomami rośnie stopień trudności oraz z każdą aktualizacją przybywa cukierków i bonusów. Polecamy ją graczom w każdym wieku, tym najmłodszym oraz prawdziwym weteranom łamigłówek!

Screeny z gry