Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

TED to darmowa aplikacja dla urządzeń działających na systemach Android i iOS. Dzięki niej obejrzysz w trybie online na swoim iPhonie, iPadzie czy tablecie wykłady światowych sław w dziedzinach technologii, rozrywki, designu, biznesu, nauki, polityki i wielu innych!

Aplikacja TED posiada rozbudowany system napisów w wielu językach. Mimo tego, że inicjatywa dopiero wchodzi do Polski, a pierwsze nagrania z konferencji TED (nazwa pochodzi od słów: Technology, Entertainment, Design) opublikowano w sieci osiem lat temu, widzowie z naszego kraju znajdą w niej wiele ciekawych wykładów. Dzięki wbudowanym polskim napisom, nie musisz znać języka angielskiego, żeby zrozumieć o czym mówią wykładowcy! Będziesz mógł dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy od sław takich jak Stephen Hawking, Craig Venter, Philip Zimbardo, czy Jill Bolte Taylor!

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, możesz samodzielnie wyszukać interesujący Cię wykład lub zasugerować się listą najczęściej oglądanych przez innych użytkowników. Wyszukiwać można także za pomocą tagów, po playlistach i w konkretnych językach. Odkrywaj świat z aplikacją TED! Dzięki wbudowanej zakładce „Discover” każdego dnia zostanie zaproponowana Ci kategoria oraz wykłady i playlisty z nią związane.

W programie mamy także zakładkę zaprojektowaną by… nas zaskoczyć! Wejdź w nią i postępuj zgodnie z instrukcjami: wybierz styl w którym ma być wideo, ile masz czasu i zobacz co wybrał dla Ciebie TED!

TED pozwala Ci na tworzenie własnych playlist, zapisywanie ulubionych materiałów w zakładkach oraz ściąganie w aplikacji konkretnych wykładów. By zaoszczędzić pieniądze możesz pobrać wykład w niższej jakości video lub tylko sam dźwięk w wersji audio. Zapisuj je w aplikacji, by później oglądać je w trybie offline!

TED daje Ci możliwość darmowego rozwoju swoich naukowych pasji! Oglądaj materiały i dowiedz się ciekawych rzeczy na temat otaczającego Cię świata! Baza aplikacji TED zawiera ponad 1700 wykładów i ciągle się powiększa.

Screeny z aplikacji