Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Temple Run to wciągająca, trójwymiarowa i darmowa gra na Androida i iPhone’a, w której liczy się przede wszystkim refleks. Osadzona w scenerii w stylu Indiana Jonesa, Temple Run polega na ucieczce przed małpami, zbieraniu jak największej ilości monet i bonusów oraz unikaniu napotkanych przeszkód w postaci przepaści, płomieni czy skał.
Od pierwszego momentu gry postać wprawiona jest w ruch, gracz może manipulować jej ruchami jedynie za pomocą skrętów, skoków oraz ślizgów. Zadanie polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu i zebraniu jak największej ilości monet przy wciąż zwiększającym się tempie akcji.
Gracz musi być uważny, a palce powinny operować szybko i zdecydowanie. Plansza choć na pierwszy rzut oka wydaje się wciąż taka sama, za każdym razem posiada inny układ ścieżek i rozwidleń, a najmniejszy błąd może kosztować nas powrót do początku.
Zebrane monety po uzbieraniu odpowiedniej ilości można wymieniać na dodatkowe umiejętności, zwiększenie liczby pojawiąjących się bonusów czy też wymianę postaci na szybszą lub zwinniejszą. Pokonywanie coraz dłuższych dystansów i wymiana monet przekładają się na zdobywanie kolejnych celów wyszczególnionych na naprawdę długiej i zróżnicowanej liście. Dzięki wysoko postawionej poprzeczce, gra nie nudzi się zbyt szybko, a brak ustalonego limitu końcowego planszy powoduje, że za każdym razem chce się dojść jeszcze dalej.
Temple Run potrafi zaabsorbować uwagę na bardzo długo stając się źródłem niesamowitej zabawy i swoistym wyzwaniem dla gracza. Jeśli nie przewidujemy dokupowania wirtualnej waluty, gra jest całkowicie darmowa i nie wymaga połączenia z Internetem.

Chcesz pobrać grę?

Darmowa gra do pobrania android – kliknij aby przejść do Android Market (Google Play)
Darmowa gra do pobrania iphone – kliknij aby przejść do App Store