Data dodania: 06-03-2015

Ten program namierzy Twoich znajomych

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Piątek wieczór, a Ty pochłonięty tańcem zgubiłeś na imprezie swoich znajomych? Być może są już w innym klubie lub jedno z nich wróciło do domu. Telefon milczy, brak połączeń i SMS. Inna sytuacja – może jesteś rodzicem, który chce by jego dziecko było zawsze bezpieczne, ale z drugiej strony nie chce dzwonić co godzinę, by je kontrolować? Na wszystkie te problemy jest sposób – aplikacja Find My Friends 🙂

Find My Friends pozwala Ci na szybkie zlokalizowanie Twoich znajomych lub rodziny. Jest to aplikacja, którą możesz za darmo zainstalować na swoim iPhone, iPadzie lub iPod touch. Po uruchomieniu, wystarczy że zaprosisz znajomych, a oni zgodzą się na to, byś widział ich lokalizację. Oczywiście opcję „śledzenia” można w każdej chwili wyłączyć. To wspaniała rzecz, jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoje dziecko wyszło już ze szkoły lub jeden z Twoich znajomych bezpiecznie wrócił do domu po imprezie.

Jak działa Find My Friends? Na ekranie swojego urządzenia mobilnego widzisz mapę, a na niej jako punkty – pozaznaczanych znajomych lub członków rodziny. Gdy obiekty przemieszczają się, znaczy to że Twoi bliscy również gdzieś idą.

W Find My Friends możesz samodzielnie ustawiać powiadomienia dotyczące konkretnych osób oraz ich akcji. Aplikacja do poprawnego działania potrzebuje dostępu do Internetu, ale jest to jej jedyny „płatny” aspekt. Dostępna jest w bardzo dużej liczbie języków, między innymi w języku polskim. Aplikację polecamy osobom w każdym wieku. Jest prosta w obsłudze i sprawnie lokalizuje miejsce, w którym znajdują się Twoi bliscy.

Screeny z aplikacji: