Data dodania: 19-05-2015

Zostań małym złodziejem!

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Zawsze fascynowała Cię historia Robina Hooda, ale nigdy nie miałeś okazji wcielić się w rolę śmiałego rzezimieszka, który tak naprawdę ma serce na dłoni? Studio Rovio Stars proponuje Ci grę, w której będziesz musiał ostro nakombinować, by zdobyć to, czego chcesz 😉 Zagraj w Tiny Thief i przekonaj się sam, jaki z Ciebie spryciarz!

Tiny Thief, to bardzo przyjemna gra, w której wcielasz sie w rolę niepozornie wyglądającego sprytnego złodziejaszka. Po obejrzeniu krótkiego, obrazkowego wstępu, od razu dostajesz pierwsze zadanie, którym jest podprowadzenie deseru śpiącemu strażnikowi. Na początku gra jest prosta, jednak z misji na misję, zadania stają sie trudniejsze, ponieważ napotykasz na coraz więcej przeszkód w postaci patrolujących przeciwników i łamigłówek dotyczących aspektów logistycznych mapy. Już od pierwszych minut produkcja urzeka swoją prostotą , sprawiając że od razu zaczynać pałać sympatią do głównego bohatera.

Tiny Thief to produkcja, która składa się z kilku krótkich historyjek, polegających głównie na przemieszczaniu się po mapie i odnajdywaniu wyznaczonych przez grę przedmiotów. Co ciekawe, na każdej z map znajdziesz dodatkowe, ukryte trofea, za które otrzymasz przy podsumowaniu specjalne gwiazdki! Zdobądź je wszystkie, by być jak najwyżej w rankingu i przebić wynikiem swoich znajomych! 🙂 Poruszanie się w Tiny Thief jest bardzo proste. Wystarczy, że dotkniesz miejsca do którego ma dojść złodziejaszek, a on sam zrobi co trzeba, by się tam dostać 🙂 Pamiętaj, by na każdej z map sprawdzać okna! To właśnie za okiennicami poukrywane są specjalne, dodatkowe przedmioty. Plusem gry Tiny Thief jest piękna oprawa graficzna (gra jest rysunkowa, nie wykorzystano technologii 3D) oraz prostota, która sprawia, że pomimo wielu trudnych łamigłówek, rozgrywka jest naprawdę wciągająca i nie męczy gracza. Do minusów należy zaliczyć jednak jej długość. Chyba każdy, kto w nią zagrał domaga sie dodatkowych map! 🙂

Tiny Thief to gra, którą polecamy każdemu, niezależnie od wieku. Mimo aspektu “bycia złodziejem”, historia jest na tyle sympatyczna, że rodzice nie powinni mieć problemu w pokazywaniu jej swoim dzieciom. Możesz pobrać ją bezpłatnie zarówno z App Store jak i ze sklepu Google Play.

Screeny z gry Tiny Thief: