Data dodania: 06-02-2015

Mobilny menedżer piłkarski

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Jesteś fanem piłki nożnej oraz dobrym strategiem? Jeśli tak, to wspaniale! Wierzymy, że chciałbyś poczuć się jak José Mourinho, poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa i zdobyć jak najwięcej pucharów 🙂 A teraz dobra wiadomość: możesz tego dokonać w Top Eleven – Menedżerze Piłkarskim.

Zarządzaj swoją własną drużyną piłkarską, decyduj o składach i taktyce! Dzięki tylko i wyłącznie Twoim decyzjom możesz wykreować nowe gwiazdy futbolu! Top Eleven 2015 to obecnie najpopularniejszy sieciowy menedżer piłkarski. Ta bardzo realistyczna gra pozwala Ci na pełną kontrole nad całą drużyną piłkarską. Zawiera szerokie spektrum funkcji, które wykonuje się w trakcie prowadzenia klubu. Na początku przejdziesz krótki samouczek, by zaznajomić się z mechanizmami gry oraz poznać sposoby wprowadzania zmian.

W Top Eleven 2015 będziesz samodzielnie tworzyć i trenować drużynę, zarządzać transferami graczy, zmieniać taktykę podczas meczów i wiele, wiele innych! Pomagaj zawodnikom rozwijać swoje umiejętności i dołącz do społeczności milionów zarejestrowanych graczy! Pojedynkuj się z nimi i zaprowadź swój klub prosto na sam szczyt!

Gra jest całkowicie darmowa, dostępna na urządzenia mobilne działające na systemach Android i iOS. Posiada wiele ciekawych opcji, które możesz zmieniać według własnych upodobań – jak na prawdziwego menedżera przystało. Możesz wybierać konkretnych zawodników i osadzać ich w drużynie, sprawdzać na bieżąco w trakcie meczu wiele statystyk, by móc zmienić strategię i położyć nacisk na umiejętności drużyny, takie jak: mentalność zespołu, skoncentrowanie podań, rodzaje podań, kontratak, styl pressingu, styl obioru piłki, styl krycia oraz pułapka ofsajdowa. Widzisz, że przeciwnicy grają bardzo agresywnie? Zareaguj!

W Top Eleven 2015 masz także możliwość rozbudowania swojego stadionu oraz otaczającej go infrastruktury. Możesz także grać swoim ulubionym klubem z Premier League, Bundesligi, La Liga, Serie A, MLS i wielu innych. Gra jest w całości przetłumaczona na język polski, dzięki czemu nie sprawi trudności osobom, które nie znają języków. Możesz w nią grać samodzielnie lub zintegrować z kontem w serwisie Facebook i mierzyć się w rozgrywce ze swoimi znajomymi! Opcja ta pozwoli także na wysyłanie im prezentów w postaci dodatkowych korzyści dla drużyny.

Top Eleven 2015 Menedżer Piłkarski to gra, która podbiła serca milionów osób na całym świecie. Dostępna w ponad 20 wersjach językowych, ciągle aktualizowana i z małą ilością błędów. Polecamy ją wszystkim fanom piłki nożnej oraz osobom, które lubią gry strategiczne.

Screeny z gry: