Data dodania: 27-02-2015

Twój osobisty sekretarz

Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Każdy z nas korzysta z urządzeń, które ułatwiają mu codzienne funkcjonowanie. Używamy ich, by pomóc sobie w kuchni, by ułatwić wykonywanie codziennych czynność i zyskać dzięki temu cenny, wolny czas. Aplikacje mobilne są wspaniałym przykładem na to, w jak wielu płaszczyznach możemy upraszczać sobie życie.

Numbers to aplikacja, która zawiera kilkanaście różnych skoroszytów, ułatwiających planowanie codziennych czynności oraz przygotowanie się do podróży, czy organizacji przyjęcia. Możesz zacząć od pustego arkusza i samodzielnie wprowadzać do niego dane lub skorzystać z gotowej wersji. Dokumenty podzielone są na kategorie takie jak: podstawowe, finanse osobiste, biznes i edukacja. Możesz wybierać pomiędzy wieloma różnymi opcjami takimi jak: lista kontrolna, budżet osobisty, plan oszczędzania, porównanie kredytów, kalendarz, plan lekcji, kronika dziecka, plan podróży, plan posiłków, faktura, dziennik ocen, projekt korelacji i wiele innych! Arkusze są przygotowane starannie, mają ładną oprawę graficzną i są od razu gotowe do użycia. Dzięki walorom estetycznym, spokojnie będziesz mógł je wydrukować i pokazać innym. Zapisy będą schludne i czytelne 😉

Głównym atutem aplikacji Numbers jest jej funkcjonalność. Ilość arkuszy oraz wielość sytuacji, w których można je wykorzystać jest imponująca. Aplikacja przyda Ci się nie tylko w domu, z pewnością znajdziesz w niej dokumenty, które pomogą Ci również w pracy. Numbers jest w całości przetłumaczona na język polski i dostępna za darmo w sklepach z grami i aplikacjami dla urządzeń działających na systemie iOS.

W Numbers możesz samodzielnie edytować każdy z elementów skoroszytów, zmienić grafikę, czcionkę i wiele innych. Aplikacja daje naprawdę dużo swobodę i polecamy ją każdemu, kto chce mieć swojego osobistego sekretarza w urządzeniu mobilnym.

Screeny z aplikacji: