Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...
Ocena użytkowników:
Przyznaję 1Przyznaję 2Przyznaję 3Przyznaję 4Przyznaję 5
Loading ... Loading ...

Locket Lock Screen jest aplikacją, która zastępuje domyślny ekran blokady Twojego telefonu lub tabletu działającego na systemie Android. Ten innowacyjny zamiennik pokaże Ci link artykułu w języku angielskim, za każdym razem, gdy odblokujesz swoje urządzenie mobilne.

Locket Lock Screen wygląda jak ekran blokady, który zmienia się po każdym wygaszeniu telefonu. Aplikacja została stworzona między innymi, by pomóc w nauce języka angielskiego. Zapomnij o tradycyjnych fiszkach! Ucz się angielskiego poznając nowinki ze świata oraz czytając artykuły tematyczne. Możesz samodzielnie wybrać kategorie, z których aplikacja będzie pokazywała Ci treści. Przy próbie odblokowania, pojawia się piękne zdjęcie, tematycznie związane z aktualnie wyświetlanym artykułem. Przesuwając palcem w lewą stronę, zauważysz ikonę książki. Wybierając ją – przejdziesz do tekstu. Masz także możliwość udostępnienia i zapisania proponowanych treści. Aplikacja zapamiętuje, które z nich Ci się podobały i wykorzystuje te informacje w planowaniu kolejnych udostępnianych Ci artykułów.

Dzięki Locket Lock Screen zawsze będziesz na czasie! Aplikacja dostarcza Ci wiadomości z całego świata, a to wszystko dostępne od razu gdy tylko weźmiesz do ręki telefon! Pomimo, że program potrafi się zacinać, można wybaczyć mu drobne niedociągnięcia, gdyż jest darmowy. Pobierzesz go bez problemu ze sklepu Google Play.

Locket Lock Screen przyda się każdemu, kto chce samodzielnie pogłębiać swoją znajomość języka angielskiego. Jest także ciekawym sposobem na modyfikacje swojego telefonu, bez konieczności instalowania zbędnych menadżerów motywów graficznych. Wybierz swoje ulubione kategorie, a aplikacja zrobi resztę za Ciebie!

Screeny z aplikacji